Siz daha forum kurallarından bahsedin bu reklamlar ne Sn. yönetim?

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
tmp_32244-2091405839.png
tmp_32244--1740270066.png
tmp_32244--7746149.png
tmp_32244-1046573708.png

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
:D ondan sonra bizde diyoruz ki 19 bin TL ye iphone X'i nasıl alıyorlar

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Bazen bu tür durumlar olabilir, olmaması için reklam engelleyici eklentiler kullanabilirsiniz de bu durumun kurallarla ne alakası var ? :D
reklam engelleyici bile engelleyemiyorum fotoya baktınmı iyice :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Mobilde daha büyük sıkıntı var o reklamları engellemek için program mı çalıştırıp pilimi sömürtücem
--- Gönderi Güncellendi ---
yok artık dahada neler

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Adamın foruma bakacağını sanmıyorum
Ayrıca nedense aynı reklamdan 10-20 tane tekrarı olması da saçma

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu arada utkuversus nerde argo kelime kullanmış

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Utkuversus çok atarlı bir delikanlı belli ki! :) Fragger'a kök söktürüyor valla! :)
Da, eskileri falan çok övüp özlediğini söylüyor ya, benden söylemesi, eğer eski dönemler olsaydı şu an uçuşan üyelerde adı en başta yazılmıştı bile... :)
Ama ben olsaydım birisi mülayim davranıyor diye daha fazla "Ya sabır!" çektirmezdim ona. :)
Evet reklamlar hepimizi, her zaman rahatsız ediyor, bu doğru ama doğru olan bişey daha var, o da bu içinde bulunduğumuz tekne reklamlar ile ayakta duruyor. Yani bize o mobil içerikler hazırlayan, incelemeler yapan, teknolojik her konuda önümüze kırmızı halılar seren cümle elemanlar maaşla çalışıyor ve Hakkı reyiz onlara sigortaları da dahil her ay onbinlerle ifade edilebilecek liracıkları ödeme yapıyor. O yüzden reklamlar konusunda biz biraz "Ya sabır" çekmekten başka çaremiz yok, VESSELAM. :)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Utkuversus çok atarlı bir delikanlı belli ki! :) Fragger'a kök söktürüyor valla! :)
Da, eskileri falan çok övüp özlediğini söylüyor ya, benden söylemesi, eğer eski dönemler olsaydı şu an uçuşan üyelerde adı en başta yazılmıştı bile... :)
Ama ben olsaydım birisi mülayim davranıyor diye daha fazla "Ya sabır!" çektirmezdim ona. :)
Evet reklamlar hepimizi, her zaman rahatsız ediyor, bu doğru ama doğru olan bişey daha var, o da bu içinde bulunduğumuz tekne reklamlar ile ayakta duruyor. Yani bize o mobil içerikler hazırlayan, incelemeler yapan, teknolojik her konuda önümüze kırmızı halılar seren cümle elemanlar maaşla çalışıyor ve Hakkı reyiz onlara sigortaları da dahil her ay onbinlerle ifade edilebilecek liracıkları ödeme yapıyor. O yüzden reklamlar konusunda biz biraz "Ya sabır" çekmekten başka çaremiz yok, VESSELAM. :)

Hahaha :D Çok haklısın ama eski günlere geri dönmemek için daha insiyatifli davranıyorum, bilirsin :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Hahaha :D Çok haklısın ama eski günlere geri dönmemek için daha insiyatifli davranıyorum, bilirsin :)

Evet Fragger, kesinlikle haklısın. Eskiden alikıran başkesen yönetici arkadaşlar senin sabrına, anlayışına sahip olabilmiş olsalardı bu forum bugün iki kat daha canlılığını muhafaza ediyor olabilirdi. Sana o yetkiyi verenlerin hem geçmişten ders aldıklarını hem de son derece isabetli davrandıklarını şimdi daha iyi anlıyorum.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Evet Fragger, kesinlikle haklısın. Eskiden alikıran başkesen yönetici arkadaşlar senin sabrına, anlayışına sahip olabilmiş olsalardı bu forum bugün iki kat daha canlılığını muhafaza ediyor olabilirdi. Sana o yetkiyi verenlerin hem geçmişten ders aldıklarını hem de son derece isabetli davrandıklarını şimdi daha iyi anlıyorum.

Çok doğru ve haklısın, hem üyeler için hemde forum için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışıyoruz. Son zamanlarda forum kurallarını biraz sıkı tutmuş olabilirim/olabiliriz buda gösterdiğim ve gösterdiğimiz insiyatiflerin suistimal edilmesinden kaynaklanıyor fakat hala insiyatifli davranıyoruz. Örnek vermek gerekirse bugün banladığım @utkuversus 'un banını geri açtım, @ufukbickici 'ya verdiğim uyarıyı geri çektim. Bu tip durumları gerek ben gerekse diğer yönetici arkadaşlarımızda yapmaya çalışıyor. Sende eski dönemi gördüğün için zaten herşeyin farkındasın :)

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Abi gözünüzü seveyim noldu azaltın şu reklamları

Gereken bildirim yapıldı fakat nasıl bir geri dönüş olur bilemiyorum sonuçta bu forumun ayakta durmasının sebeplerden biride reklamlardır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gereken bildirim yapıldı fakat nasıl bir geri dönüş olur bilemiyorum sonuçta bu forumun ayakta durmasının sebeplerden biride reklamlardır.
Yahu reklam var reklam var.
Mobilde her sayfa yenileyişte sayfa dışına bile çıkabilen reklam, reklam değildir.
Ekranın yatay pozisyonda kaymamasi gerekir o kadar absürt bir reklam sisteminiz var ki şu hemen bahsettiğim reklam yüzünden kayıyor.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Umarım Forumdan değildir de mail ile bildirmişsindir

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Foruma bakmıyor adam en son 2 ay önce gördüm maillere bakarsa bakar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Birilerinin foruma girmemesini konuşacaksak. Foruma çoğu yetkili (çoğu kelimesini kullanıyorum ki kafasi esen üzerine atlamasın. ) zaten girmiyor.

Girmiyor bakmıyor cevaplamıyor normal yoldan ulaşılamayacağını söyledim

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Ben ne @pesimist 'e ,ne @Yeşil Okçu 'ya @okinkurt 'a ne scorpion'a ne seyhoo'ya ne esay'a ne @mr smoke 'a ne de başka bir moderatöre böyle tavırlar sergilemezdim. Çünkü işlerini adamakıllı ve bilinçli bir şekilde yürütüyorlardı. Ama şimdi çoğu moderatör maalesef işleri çokta doğru yapamıyor. Bunun nedeni onların kötü, beceriksiz olduğu anlamına değil, tecrübe eksiklikleri olduğu anlamına geliyor. Sn. @Fragger sevdiğim bir moderatör ama son zamanlarda biraz aksi davranmış olabilirim çünkü bazı uyarıları biraz dışarıya kaçmış. En azından öyle görünüyor. Bak @FRosa ya hiç laf ediyormuyum? Adamın yukarıda saydıklarımdan hiçbir farkı yok. İşini doğru dürüst yerine getiriyor. Benim bu konuda takdirimi kazanmış adamlardan. Bunların yanında benim gözümde gerçekten egoist tipler'de var onların çoğu hala burada maalesef. Neden şikayet etmiyorum? Çünkü arka tarafı bilmiyorum. Adamın kişiliğini yanlış tanımış ta olabilirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben ne @pesimist 'e ,ne @Yeşil Okçu 'ya @okinkurt 'a ne scorpion'a ne seyhoo'ya ne esay'a ne @mr smoke 'a ne de başka bir moderatöre böyle tavırlar sergilemezdim. Çünkü işlerini adamakıllı ve bilinçli bir şekilde yürütüyorlardı. Ama şimdi çoğu moderatör maalesef işleri çokta doğru yapamıyor. Bunun nedeni onların kötü, beceriksiz olduğu anlamına değil, tecrübe eksiklikleri olduğu anlamına geliyor. Sn. @Fragger sevdiğim bir moderatör ama son zamanlarda biraz aksi davranmış olabilirim çünkü bazı uyarıları biraz dışarıya kaçmış. En azından öyle görünüyor. Bak @FRosa ya hiç laf ediyormuyum? Adamın yukarıda saydıklarımdan hiçbir farkı yok. İşini doğru dürüst yerine getiriyor. Benim bu konuda takdirimi kazanmış adamlardan. Bunların yanında benim gözümde gerçekten egoist tipler'de var onların çoğu hala burada maalesef. Neden şikayet etmiyorum? Çünkü arka tarafı bilmiyorum. Adamın kişiliğini yanlış tanımış ta olabilirim.
Yahu bu kadar uzun yazma okumaya üşeniyorum. :D

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
UBlock Origin yükleyin daha sonra tüm filtreleri aktifleştirin.

Son mesajlar