Siz daha forum kurallarından bahsedin bu reklamlar ne Sn. yönetim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fragger

Dekan

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Umarım Forumdan değildir de mail ile bildirmişsindir

Death Mark

Onursal Üye
Foruma bakmıyor adam en son 2 ay önce gördüm maillere bakarsa bakar

Death Mark

Onursal Üye
Birilerinin foruma girmemesini konuşacaksak. Foruma çoğu yetkili (çoğu kelimesini kullanıyorum ki kafasi esen üzerine atlamasın. ) zaten girmiyor.
Girmiyor bakmıyor cevaplamıyor normal yoldan ulaşılamayacağını söyledim

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Utkuversus çok atarlı bir delikanlı belli ki! :) Fragger'a kök söktürüyor valla! :)
Da, eskileri falan çok övüp özlediğini söylüyor ya, benden söylemesi, eğer eski dönemler olsaydı şu an uçuşan üyelerde adı en başta yazılmıştı bile... :)
Ama ben olsaydım birisi mülayim davranıyor diye daha fazla "Ya sabır!" çektirmezdim ona. :)
Evet reklamlar hepimizi, her zaman rahatsız ediyor, bu doğru ama doğru olan bişey daha var, o da bu içinde bulunduğumuz tekne reklamlar ile ayakta duruyor. Yani bize o mobil içerikler hazırlayan, incelemeler yapan, teknolojik her konuda önümüze kırmızı halılar seren cümle elemanlar maaşla çalışıyor ve Hakkı reyiz onlara sigortaları da dahil her ay onbinlerle ifade edilebilecek liracıkları ödeme yapıyor. O yüzden reklamlar konusunda biz biraz "Ya sabır" çekmekten başka çaremiz yok, VESSELAM. :)
Ben ne @pesimist 'e ,ne @Yeşil Okçu 'ya @okinkurt 'a ne scorpion'a ne seyhoo'ya ne esay'a ne @mr smoke 'a ne de başka bir moderatöre böyle tavırlar sergilemezdim. Çünkü işlerini adamakıllı ve bilinçli bir şekilde yürütüyorlardı. Ama şimdi çoğu moderatör maalesef işleri çokta doğru yapamıyor. Bunun nedeni onların kötü, beceriksiz olduğu anlamına değil, tecrübe eksiklikleri olduğu anlamına geliyor. Sn. @Fragger sevdiğim bir moderatör ama son zamanlarda biraz aksi davranmış olabilirim çünkü bazı uyarıları biraz dışarıya kaçmış. En azından öyle görünüyor. Bak @FRosa ya hiç laf ediyormuyum? Adamın yukarıda saydıklarımdan hiçbir farkı yok. İşini doğru dürüst yerine getiriyor. Benim bu konuda takdirimi kazanmış adamlardan. Bunların yanında benim gözümde gerçekten egoist tipler'de var onların çoğu hala burada maalesef. Neden şikayet etmiyorum? Çünkü arka tarafı bilmiyorum. Adamın kişiliğini yanlış tanımış ta olabilirim.

Ben ne @pesimist 'e ,ne @Yeşil Okçu 'ya @okinkurt 'a ne scorpion'a ne seyhoo'ya ne esay'a ne @mr smoke 'a ne de başka bir moderatöre böyle tavırlar sergilemezdim. Çünkü işlerini adamakıllı ve bilinçli bir şekilde yürütüyorlardı. Ama şimdi çoğu moderatör maalesef işleri çokta doğru yapamıyor. Bunun nedeni onların kötü, beceriksiz olduğu anlamına değil, tecrübe eksiklikleri olduğu anlamına geliyor. Sn. @Fragger sevdiğim bir moderatör ama son zamanlarda biraz aksi davranmış olabilirim çünkü bazı uyarıları biraz dışarıya kaçmış. En azından öyle görünüyor. Bak @FRosa ya hiç laf ediyormuyum? Adamın yukarıda saydıklarımdan hiçbir farkı yok. İşini doğru dürüst yerine getiriyor. Benim bu konuda takdirimi kazanmış adamlardan. Bunların yanında benim gözümde gerçekten egoist tipler'de var onların çoğu hala burada maalesef. Neden şikayet etmiyorum? Çünkü arka tarafı bilmiyorum. Adamın kişiliğini yanlış tanımış ta olabilirim.
Yahu bu kadar uzun yazma okumaya üşeniyorum. :D

Ben Kenobi

Dekan
UBlock Origin yükleyin daha sonra tüm filtreleri aktifleştirin.

Death Mark

Onursal Üye
Boşuna onlara yazma umursamıyorlar umursamayacaklarda

Death Mark

Onursal Üye
Hepside harici uygulama hiçbiri yandex browser gibi kendi içine indirip masaüstü pc eklentisi gibi çalışmıyor :)

|SeYYaH|

Rektör

Arkadaşlar üstteki resim Opera tarayıcısında, alttaki ise Firefox'ta aynı sayfaları görüntüledim. Reklamlar operada çıkarken Firefox'ta ise görünmüyor. Her ikisi için de özel bir ayar falan söz konusu değil.

stat counter