Siyah mı Lacivert mi?

Bu konuyu okuyanlar

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
evet arkadaşlar yine kararsız kaldım.s
hep siyah giymekten bıktım.değişiklık olsun istedim.ama lacivert ayakkabının kenarlarının sade lacivert olması pek hoşuma gıtmedı.altıda lacivert
siyah olanında kenarları beyaz.çabuk kirlenir diye onada pek sıcak bakmadım.sizce hangisi :)

lacivert ayakkabı

lacivert 2.PNG

lacivert.PNG

siyah ayakkabı
siyah.PNG

lacivert 2.PNG siyah.PNG
siyah 2.PNG
lacivert.PNG
lacivert 2.PNG
siyah.PNG
siyah 2.PNG
siyah 2.PNG

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Kardeş ayda kaç ayakkabı alıyon Açtığın konularda hep bir tane aldıysan yazık parana:) ben ikisinide beğenemedim ne yalan söyleyeyim heryeri siyah olsa daha güzel olurdu lacivert-siyah uyumlu olmamış siyah beyaz olurdu ama o da beyaz kısmı çok sırıtıyor alma ikisinide paran cebinde kalsın

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Kardeş ayda kaç ayakkabı alıyon Açtığın konularda hep bir tane aldıysan yazık parana:) ben ikisinide beğenemedim ne yalan söyleyeyim heryeri siyah olsa daha güzel olurdu lacivert-siyah uyumlu olmamış siyah beyaz olurdu ama o da beyaz kısmı çok sırıtıyor alma ikisinide paran cebinde kalsın
daha önce bir ayakkabı konusu açmıştım.1 tanesini aldım.önceden de bir tane vardı .şuan kışlık 2 tane var. çok mu yani .bende pek beğenmedim ama netten ne kadar ayakkabı baktıysam düzgün birşey bulamadım.normal buradaki mazağalarda da yok.işin aslı ben her ayakkabıyı gıyemıyorum

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
daha önce bir ayakkabı konusu açmıştım.1 tanesini aldım.önceden de bir tane vardı .şuan kışlık 2 tane var. çok mu yani .bende pek beğenmedim ama netten ne kadar ayakkabı baktıysam düzgün birşey bulamadım.normal buradaki mazağalarda da yok.işin aslı ben her ayakkabıyı gıyemıyorum
:) yok çok değil ama diğer konudaki ayakkabınızda buna benziyordu o yüzden kışlık bir bot bir de yağmursuz havalarda giycek normal bir ayakkabı yeterli olur bence. Her ayakkabıyı giyemiyorsanız internetten almamalısınız bence denemeden aldığınızda sorun çıkabilir bende her ayakkabıyı giyemem beğensemde giyince bir yeri olmaz sıkar vs bunları beğendiyseniz birini alın kurtulun tabi fiyatları uygunsa:)

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
:) yok çok değil ama diğer konudaki ayakkabınızda buna benziyordu o yüzden kışlık bir bot bir de yağmursuz havalarda giycek normal bir ayakkabı yeterli olur bence. Her ayakkabıyı giyemiyorsanız internetten almamalısınız bence denemeden aldığınızda sorun çıkabilir bende her ayakkabıyı giyemem beğensemde giyince bir yeri olmaz sıkar vs bunları beğendiyseniz birini alın kurtulun tabi fiyatları uygunsa:)
bot da bakıyorum pek beğenemedim :) senin beğendiğin varsa tavsiye de bulunursan çok memnun olurum :)
normal esnaftan ayakkabı kıayfet almıyorum çünkü sorun olduğunda değişim yapmamak için kırk kılığa giiryor.birde normal esnaflar insana yapışıyor aldırmadan bırakmıyor.bu yüzden fabrıka mağazalarını tercih ediyorum.hem müşteriye iyi davranıyorlar hemde ürünlerinın arkasında duruyorlar.fazla alternatif olmadığından genelde boyner mağazalarını tercih ediyorum.lcw defacto koton gibi mağazlar bana uymuyor.
normalde spor yürüyüş ayakkabım var.çok rahat.fakat her kıyafate uymuyor :)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
City Life Erkek Sneakers Erkek Siyah Deri Sneakers
City Life Erkek Sneakers Erkek Siyah Deri Sneakers
City Life Erkek Sneakers Erkek Siyah Sneakers
Lacivert istiyorsanız
City Life Erkek Sneakers Erkek Lacivert Deri Sneakers

Kalitelerini bilemiycem ama burda değişik seçenekler var bakabilrsinz fiyatlarda da size uyan vardır illa ki çok anlamam ben daha çok spor tarz seviyorum erkek olsam bunları beğenirdim sanırım:)
Erkek Sneakers Fiyatları ve Modelleri | Ayakkabı Dünyası
Şurasıda ana sayfası ordan bakabilrsnz