Sitemizin Tasarımı Hakkında Yorumlarınız?

Bu konuyu okuyanlar

mrrssy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Uzun süredir özellikle Android telefon sahiplerine yönelik hem uygulama oyun tanıttığımız, hem de Android hakkında ipuçları yayınladığımız bir sitemiz var.
Sitenin web ve mobil tasarımı farklı. Yani bilgisayardan açtığınızda farklı bir tasarım ve telefondan açtığınızda farklı bir tasarım mevcut.
Tasarımları sade ve kolay kullanılabilir tutmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda sayfaların hızlı açılmasına önem gösteriyoruz ve SSL sertifikamız da mevcut, yani güvenlik ön planda. Renk konularında da tam karar verebilmiş değiliz.

Bilgisayar ve mobil versiyon tasarımları hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz?

Site:
www.andropedi.com

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Mobil versiyonuna bakamadım fakat içerikler gayet iyi ama bana kalırsa fotoğrafta yuvarlak içine aldığım kısımlar yani Google Play'de Ücretsiz, Popüler gibi yan başlıklar biraz daha renkli olursa bence daha güzel durabilir

Ekli dosyalar

• tekno.png
    tekno.png
    260.7 KB · Görüntüleme: 388
  • s.png
    s.png
    93.7 KB · Görüntüleme: 389

mrrssy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet başlık renkleri konusunda haklısınız, yorumunuz ve vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Merhaba,

Uzun süredir özellikle Android telefon sahiplerine yönelik hem uygulama oyun tanıttığımız, hem de Android hakkında ipuçları yayınladığımız bir sitemiz var.
Sitenin web ve mobil tasarımı farklı. Yani bilgisayardan açtığınızda farklı bir tasarım ve telefondan açtığınızda farklı bir tasarım mevcut.
Tasarımları sade ve kolay kullanılabilir tutmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda sayfaların hızlı açılmasına önem gösteriyoruz ve SSL sertifikamız da mevcut, yani güvenlik ön planda. Renk konularında da tam karar verebilmiş değiliz.

Bilgisayar ve mobil versiyon tasarımları hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz?

Site:
www.andropedi.com
Tasarımı beğendim. Başlık fontunu değiştirebilir biraz daha ince seçebilirsiniz. Başarılar dilerim.

eren akkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu kısım hiç inandırıcı gelmedi yorumlar gerçek olsa bile fotoğraflar yüksek ihtimalle internetten alındı hiç güvenilir durmuyor.
Ne yazık ki gerçek fotolar kullanamıyoruz mecburen internetten alınıyor fotolar

mrrssy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tasarımı beğendim. Başlık fontunu değiştirebilir biraz daha ince seçebilirsiniz. Başarılar dilerim.

Yorumunuzu yeni fark ettik, çok teşekkürler.
Başlık font'ları bize de aslında biraz kalın geliyor. Aynı fontun bir incesi de ince geliyor. Başka bir font ailesine geçmek biraz meşakatli olabilir ama aslında yapmak gerekecek gibi. Öneriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Şimdi içinde bir ses diyor ki ben de mi sitemiz atsam buraya tasarım nasıl diye :))

☭Putin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Gayet sade ve güzel. Eğer cidden senin ise tasarim. Satin almak bile isterim.

Baysiyah

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Kardeşler benim sitem neden arama sonuçlarında böyle etiket adıyla çıkıyor? Yazı başlığı değilde etiket başlığı olarak çıkıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-15-04-05-56.png
    Screenshot_2021-06-15-04-05-56.png
    188.5 KB · Görüntüleme: 74