Sitemizin Tasarımı Hakkında Yorumlarınız?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mrrssy

Üyecik
Merhaba,

Uzun süredir özellikle Android telefon sahiplerine yönelik hem uygulama oyun tanıttığımız, hem de Android hakkında ipuçları yayınladığımız bir sitemiz var.
Sitenin web ve mobil tasarımı farklı. Yani bilgisayardan açtığınızda farklı bir tasarım ve telefondan açtığınızda farklı bir tasarım mevcut.
Tasarımları sade ve kolay kullanılabilir tutmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda sayfaların hızlı açılmasına önem gösteriyoruz ve SSL sertifikamız da mevcut, yani güvenlik ön planda. Renk konularında da tam karar verebilmiş değiliz.

Bilgisayar ve mobil versiyon tasarımları hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz?

Site:
www.andropedi.com

Froseth

Doçent
Mobil versiyonuna bakamadım fakat içerikler gayet iyi ama bana kalırsa fotoğrafta yuvarlak içine aldığım kısımlar yani Google Play'de Ücretsiz, Popüler gibi yan başlıklar biraz daha renkli olursa bence daha güzel durabilir

Ekli dosyalar

mrrssy

Üyecik
Evet başlık renkleri konusunda haklısınız, yorumunuz ve vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Samet UCA

Profesör
Merhaba,

Uzun süredir özellikle Android telefon sahiplerine yönelik hem uygulama oyun tanıttığımız, hem de Android hakkında ipuçları yayınladığımız bir sitemiz var.
Sitenin web ve mobil tasarımı farklı. Yani bilgisayardan açtığınızda farklı bir tasarım ve telefondan açtığınızda farklı bir tasarım mevcut.
Tasarımları sade ve kolay kullanılabilir tutmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda sayfaların hızlı açılmasına önem gösteriyoruz ve SSL sertifikamız da mevcut, yani güvenlik ön planda. Renk konularında da tam karar verebilmiş değiliz.

Bilgisayar ve mobil versiyon tasarımları hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz?

Site:
www.andropedi.com
Tasarımı beğendim. Başlık fontunu değiştirebilir biraz daha ince seçebilirsiniz. Başarılar dilerim.

stat counter