Site Tanıtımı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kayıp kuşak

Profesör
Arkadaşlar sdn de karşılaştığım bir sorunu açıklamak istiyorum.Sitede birçok insanın kişisel web sitesi (yada öyle birşey) var.Tabi bu çok normal bir durum fakat son dönemde birçok insan siteye üye olup sadece sitelerini tanıtıp sonra forumdan ayrılıyorlar.Son zamanlarda bu durum artmaya başladı Sdn ye sadece site tanıtmak için üye olmak ne kadar doğru? bilemiyorum ama diğer forum sitelerinde bu konuda bir yasaklama var.Sözüm kimseye değil sadece sdn ye üye olup ilk mesajında sitesini tanıtıp yorum yazanlara teşekkür edip sonra çekip gitmek bana çok doğru bir davranış gibi gelmedi.Bu konuda bir düzenleme yapılamazmı? Saygılar :)

_HaMza_

Asistan
Haklısın Fakat SDN'de bu durum için 100 msj sınırı var 100 msj olanlar sitesini tanıtabiliyor hiç kimse sitesini tanıtmak için 100 msj yazmaz herhalde :)

Alptekin46

Profesör
aslında üye alımı kapatılıp davetiyeli üyeliğe geçilse baya iyi olur

eren akkaya

Üyecik
100 mesaj yok ama mesaj sayısı en azından bir 15 olması gerekli sitemin linkini koyayım kaçayım düşüncesinde beleşci insanlar fazlası ile var maalesef
Anladım teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kaydedeyim kaçma düşüncesinde değilim ben de yeni üyeyim

Son düzenleme:

sahibini

Üyecik
Yasaklı
sitemizi tanıtmıyalımmı tanıtıyoruzda ne oluyor siliyor modlar içerik te küfür yok bişey yok tanıtım yazısı ben bile kendi sitemde izin veriyorum

sitesini tanıtmak isteyen tanıtabilir buyurun tanıtmak isteyen tanıtsın sitesini

safakozturk

Üyecik
2006 dan beri forum sayfalarına bu gözle bakan insan sayısı epey bir var maalesef

stat counter