Site Tanıtımı

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve kayıp kuşak tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. kayıp kuşak

kayıp kuşak Profesör

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0

- Site Tanıtımı

Arkadaşlar sdn de karşılaştığım bir sorunu açıklamak istiyorum.Sitede birçok insanın kişisel web sitesi (yada öyle birşey) var.Tabi bu çok normal bir durum fakat son dönemde birçok insan siteye üye olup sadece sitelerini tanıtıp sonra forumdan ayrılıyorlar.Son zamanlarda bu durum artmaya başladı Sdn ye sadece site tanıtmak için üye olmak ne kadar doğru? bilemiyorum ama diğer forum sitelerinde bu konuda bir yasaklama var.Sözüm kimseye değil sadece sdn ye üye olup ilk mesajında sitesini tanıtıp yorum yazanlara teşekkür edip sonra çekip gitmek bana çok doğru bir davranış gibi gelmedi.Bu konuda bir düzenleme yapılamazmı? Saygılar :)

2. _HaMza_

_HaMza_ Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın Fakat SDN'de bu durum için 100 msj sınırı var 100 msj olanlar sitesini tanıtabiliyor hiç kimse sitesini tanıtmak için 100 msj yazmaz herhalde :)

3. kayıp kuşak

kayıp kuşak Profesör

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Ben öyle bir uygulama göremiyorum mesela Şu konu :)

4. Alptekin46

Alptekin46 Profesör

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    aslında üye alımı kapatılıp davetiyeli üyeliğe geçilse baya iyi olur

5. _HaMza_

_HaMza_ Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Adam konuyu yanlış yere açmış genelde sitelerin tanıtıldıgı yer Tavsiye Ettiğiniz Siteler bölümüdür bu bölümde msj sınırı bulunmakda Modlar gözden kaçırmış olabilirer:)

6. Davetiye modelleri

Davetiye modelleri Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul
    2008 yılında bile aynı sorunlar varmış , biz ne yapalım sitelerimizi tanıtabilmek için büyük forumlardan yararlanabiliyoruz , google a reklam verebilecek kadar bütçemiz yok maalesef, şimdiden bizi mazur görün
    Düğün davetiye modelleri 2017

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş