Sistemim hangi oyunları açar ?

Bu konuyu okuyanlar

tamamdırkardesım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemci: Pentium Dual-Core CPU E6300 2.80 GHz
Ram:2 GB
Sistem türü: 64 bit işletim sistemi
Ekran kartı: amd radeon r7 250 2gb ddr3

Arkadaşlar Bilgisayardan fazla anlamam fakat bu sistemle gta 4 cs go gibi oyunları rahat fps te oynamıştım ve şuan oyun arayışındayım güzel öneri verebilecek bilgili arkadaşları bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum :) Örneğin

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124

Arkadaşlar Bilgisayardan fazla anlamam fakat bu sistemle gta 4 cs go gibi oyunları rahat fps te oynamıştım ve şuan oyun arayışındayım güzel öneri verebilecek bilgili arkadaşları bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum :) Örneğin
-GTA San Andreas
-Minecraft
-Valorant

tamamdırkardesım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valorant açtı fakat söylediğiniz oyunları oynadım daha farklı oyun önerisi olacak olan var mı ekran kartım güçlü diye düşünüyorum gta 5 açar mı

lBeratl

Asistan
Reaksiyon puanı
215
valorant açtı fakat söylediğiniz oyunları oynadım daha farklı oyun önerisi olacak olan var mı ekran kartım güçlü diye düşünüyorum gta 5 açar mı
2gb ramle açmaz rami yükseltirsen belki 30 fps
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mafia 1 veya 2 oynadın mı

Son düzenleme:

tamamdırkardesım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2gb ramle açmaz rami yükseltirsen belki 30 fps

Mafia 1 veya 2 oynadın mı
Mafiayı çok kez araştırdım ama hikayesi sarmadı önerir misin

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Bence çokta kasmamak lazım. Örneğin Mount&Blade Warban'da sistemine göre modlar ekleyip göz zevkine göre oynayabilirsin. Önereceğim mod, light and darkness modudur.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Kraloyun.com-satildi.jpg

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Arkadaşlar o sistemde CS:GO yu açmış olması bile çok büyük başarı.İşlemcinin bir alt modeli ve ramin biraz yüksek olduğu sistem ile CS:GO da 9 fps almıştım.Abartmayın be Valorant öneren bile olmuş.

Reaksiyon puanı
6,997

Herkes eski sistem falan demiş Kral Oyun esprileri falan yapmışta ekran kartın güçlü. Düşük ayarlarda GTA 5 oynarsın, normalde Orta-Yüksek'te oynarsında RAM yetersiz.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Herkes eski sistem falan demiş Kral Oyun esprileri falan yapmışta ekran kartın güçlü. Düşük ayarlarda GTA 5 oynarsın, normalde Orta-Yüksek'te oynarsında RAM yetersiz.
gta 5 açacağını bile sanmam rami düşük olmasının yanında işlemcisi de eski bir işlemci geforce now tarzı yerlerde oyun oynanabilir bir de ets nin eski çıkmış 300mblık versiyonları vardı onları oynayabilir ekran kartı güçlü ise

Reaksiyon puanı
6,997
gta 5 açacağını bile sanmam rami düşük olmasının yanında işlemcisi de eski bir işlemci geforce now tarzı yerlerde oyun oynanabilir bir de ets nin eski çıkmış 300mblık versiyonları vardı onları oynayabilir ekran kartı güçlü ise
Fazla salladınız sanırsam? GTA 5 açar, düşükte de oynatır. İşlemci kötü değil, ama iyi de değil.

Aklıma Gelmezdi Beğendim

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
224
2 gb ram ile valorant açacagını sanmıyorum
minecraftında eski sürümlerini kaldırması lazım
en son sürüm minecraft 0 kasmada oynatıyor bilgisayarım bende 2 gb ram intel pentium e5500 1 gb amd radeon hd 6250 ekran kartı var korsan windows 8.1 kullanıyorum varya üff bi mükemell fps alıyom ozaman arkadaşdada minecraft kasmadan oynar tabi ayar yaptıysa ve optifine varsa

Reaksiyon puanı
6,997
evet isterim ve açamayacağını iddia ediyorum

4gb ram ile yapılan testinde bile BU sonucu vermiş 2gb ile çalıştırmaz bile çalıştıracağını nerden hangi bilgi ile söylüyorsunuz şaşırıyorum

test etmek isterseniz buyrun sitenin linkini de vereyim "CAN YOU RUN IT"
Can you run it her zaman tahmini olarak verir, hiçbir zaman net vermez ki GTA 5 en azından 3 GB Ram'e ihtiyaç duyar. Ve onu kurtaracak Ekran Kartı olur.

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
ekran kartımız aynı işlemcim amd phenom ii x4 965 ramimde 8 gb gta 5de 40 fps alıyorum düşük ayarlarda fazlası olmuyor hocam