Sisteme oyun önerisi

Bu konuyu okuyanlar

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle Merhaba,
Uzun zamandır cs go oynuyordum ama artık cs sıkmaya başladı fps tarzı online oyunları seviyorum,ekran kartım 840 m . düşük sistem battle royale oyunu da olur,ama artık klasikleşmiş oyunlar çok sıktı. :( Şimdiden TEŞEKKÜRLER :)

Ekli dosyalar

• ekran.PNG
    ekran.PNG
    6 KB · Görüntüleme: 540
  • pc.PNG
    pc.PNG
    10.6 KB · Görüntüleme: 516

nzm.gld06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Öncelikle Merhaba,
Uzun zamandır cs go oynuyordum ama artık cs sıkmaya başladı fps tarzı online oyunları seviyorum,ekran kartım 840 m . düşük sistem battle royale oyunu da olur,ama artık klasikleşmiş oyunlar çok sıktı. :( Şimdiden TEŞEKKÜRLER :)
Mafia 2 yi veya 3 ü dene ama 2 daha güzel

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Fps Online dersen Cs:Go dan sonra bence(BENCE) Zula (İnş Linç yemem). Normal Hem offline hem online olarak Call Of Duty derim. Olursa en düşük sistem battle royale Fortnite olmazsa zaten unterned oynarsın anca. Bunun dışında GTA SA var açık dünya oyunu olarak. GTA 4 ü boşver. Bunlar çok klasik diyorsan başka da söyleyebilirim. Ancak bunlar beni tatmin ediyor.

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Fps Online dersen Cs:Go dan sonra bence(BENCE) Zula (İnş Linç yemem). Normal Hem offline hem online olarak Call Of Duty derim. Olursa en düşük sistem battle royale Fortnite olmazsa zaten unterned oynarsın anca. Bunun dışında GTA SA var açık dünya oyunu olarak. GTA 4 ü boşver. Bunlar çok klasik diyorsan başka da söyleyebilirim. Ancak bunlar beni tatmin ediyor.
Görüşlerin için teşekkürler zaten uzun zamandır zula oynuyodum 26 levelim. Call of duty serisine gelirsek daha önce oynadığım bi oyunu vardı çok sevmiştim belki diğer oyunlarına da bakarım. Fortnite İ indiriyorum (kasmaz inşallah ?) son olarak GTA sa in de multiplayer çok güzel ? yani MTA. GTA 4 de var ancak (kasmamasına rağmen) MTA kadar sarmıyor. Görüşün için teşekkürler ?