Sisteme Göre Fps

Bu konuyu okuyanlar

TheGamerPolatTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler Benim sistem: Msi gtx 1050 ti gaming 4 Gb ,8 Gb Kingston 1600 Mhz Ram,Amd A-10 7800 İşlemci 3,5 Ghz işte böyle oyunlar kaç fps alırım?
Pubg,CSGO,Rainbow Six Siege,Fortnite,Gta 5,BF1,Ghost Recon:Wildlands,Assains Creed Origins ve Ets 2 yazarsanız sevinirim

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
burada 1050 kullanılmış.10fps falan fazla olur senin sistemde.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Saydığın oyunları hepsini açar o sistem ama kimini düşük kimini yüksek ayarlarda açar youtube testleri vardır ordan izleyerek fikir edinebilirsin pubg bf1 sistem olarak yüksek sistem gereksinimi istiyor onlarıda orta ayarlarda açar diye düşünüyorum..

TheGamerPolatTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Saydığın oyunları hepsini açar o sistem ama kimini düşük kimini yüksek ayarlarda açar youtube testleri vardır ordan izleyerek fikir edinebilirsin pubg bf1 sistem olarak yüksek sistem gereksinimi istiyor onlarıda orta ayarlarda açar diye düşünüyorum..
Teşekküreler ama İşlemcim pek bilinen bir işlemci değil apu işlemci ama ben ekran kartı özelliklerini kullanamıyorum ve o yüzden yeni ekran kartı aldım içinde ki ekran kartı paylaşımlıymış o yüzden hiçbir oyunu açmıyordu bende bunu aldım

Yani İşlemcim pek bilinmediği için testini fazla yapan da yok Teşekkürler ♥♥♥

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Teşekküreler ama İşlemcim pek bilinen bir işlemci değil apu işlemci ama ben ekran kartı özelliklerini kullanamıyorum ve o yüzden yeni ekran kartı aldım içinde ki ekran kartı paylaşımlıymış o yüzden hiçbir oyunu açmıyordu bende bunu aldım

Yani İşlemcim pek bilinmediği için testini fazla yapan da yok Teşekkürler ♥♥♥
İşlemci iyi bir işlemci..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ben kullandığım cihaz ses kalitesi ve mikrofon kalitesi iyi kullanmadığım hakkında bir yorum yapamam steelseries siberia 200 kullanıyorum normalde 340 - 350 tl o civarda bir fiyatı var ama yeşil rengi 220 - 250 tl civarında satılıyor bir bak derim internetten youtube'dan inceleme videolarını seyredebilirsin..

TheGamerPolatTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben kullandığım cihaz ses kalitesi ve mikrofon kalitesi iyi kullanmadığım hakkında bir yorum yapamam steelseries siberia 200 kullanıyorum normalde 340 - 350 tl o civarda bir fiyatı var ama yeşil rengi 220 - 250 tl civarında satılıyor bir bak derim internetten youtube'dan inceleme videolarını seyredebilirsin..
Zaten siberia 200 ü çok araştirdim ses tesini de biliyorum ama arkadan sesler gelebiliyor ve ben snrw 1 daha iyi diye düşünüyorum ama siberia 200 günlük hayatta da kullanilabilir ben ikisi arasinda kaldim

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ben oyun için kullanıyorum discord felan açıkken ses alma gibi bir durum yaşamadım..

TheGamerPolatTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abi ben bide yayın yapmayı düşünüyorum zaten ikisini de beğeniyorum da rampage i bilyorsan o daha iyi gibi ama steelseries in tasarimini daha çok beğendim hem mikrofon çikarilabiliyor daha iyi

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Kardeşim sn rw3 bak bence.Bizzat kullandım iyi bir cihaz.Sn-rw3 incelemesi yaz foruma incelemem mevcut.