Sistem ve Ağ Uzmanlığı

Konusu 'Kariyer' forumundadır ve Sekoloji tarafından 29 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. Sekoloji

Sekoloji Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

- Sistem ve Ağ Uzmanlığı

Merhaba arkadaşlar, başlıktada gördüğünüz gibi "SİSTEM VE AĞ UZMANLIĞI" hakkında sizlerin görüşlerinizi ve önerilerinizi öğrenmek istiyorum. Ben bilişim sektöründe eğitim veren kurumların hangisi bu işi hakkıyla yapıyor onu öğrenmek istiyorum. Araştırmalarım sonucunda 2 firma (BilgeAdam ve Network Akademi) ön planda gibi. (kendi düşüncem) Şimdi, "SİSTEM VE AĞ UZMANLIĞI" konusunda eğitim alan arkadaşlara sorum şu;

"SİSTEM VE AĞ UZMANLIĞI" eğitimi aldıktan sonra, iş bulmak için yeterli olur mu?
    Eğer bu eğitimi aldıysanız hangi Eğitim kurumunu önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim, değerli yorumlarınız için.

2. mei

mei Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    sana sadece şunu söyliyim bilgeadam dan uzak dur. Eğer gitmayi düşünüyorsan.

3. cagatay.vural

cagatay.vural Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bilge adamdan uzak dur. ben cisco dan aldım CCNA eğitimini. gayet memnunum. ben 1200TL ye aldım 2010 da. Complete CCNA şeklinde.

yukarıda arkadasım egiimini 3800 e devredebilrimiş. 3800TL o egştşmler için yüksek bir meblağ degil midir. üstelik sadece 1 tanesini secebiliyormusuz.

---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:38 ----------

Cisco egitimlerini üniversitelerden alırsanız fiyatta çok uygun olacagını düşünüyorum. tavsiyedir. EGE Univ de vardır. total CCNA 1600TL (4 Kur)

4. xyz1234

xyz1234 Profesör

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    bilişim
    Yer:
    ankara
    Hocam hangi sehirdesin. Ankarada isen meridyen egitim merkezi var. Bizzat hocam daha sonra is arkadasım olan birisi egitim veriyor. Fiyat olarakta Bilge adama göre avantajlı. Bilge adamın ismi var ama özellikle Ankara'da cok bir etkisi ve yetkisi yok. Eğer bu egitimi alırsanız daha sonrasında is bulma konusunda yardımcı olabilirm.

5. RamoneS

RamoneS Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iş durumları nasıl mesela eğitim aldıktan sonra nerelerde çalışabiliriz?

6. ayhan89

ayhan89 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cagatay.vural arkadaşım nerede aldın eğitimini tam olarak? ben istanbuldayım hangi kursa gitmem konusunda kafam karışık firma seşmekte nelere dikkat etmeliyim?

7. schindler2013

schindler2013 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sistem ve ağ uzmanlığı için Cisco sertifikası diğerlerinden daha öncelikli bana göre. Çünkü ağ katmanlarının tamamında Cisco ürünleri var. Daha sonra da Microsoft MCSA sertifikası alınabilir. Eğitim kurumu olarak ben de bilgeadamı tavsiye ederim ne de olsa bilge adam :) Benim çalıştığım kuruma bilgeadamda eğitim görmüş ama altyapısı olmayan bir arkadaş işe başlamıştı. Evet çok başarılı olduğunu söyleyemem ama acayip bir özgüveni vardı. O bile bir yerden başlayabilmek için vesile.

8. Murat Süzen

Murat Süzen Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Sekoloji. Ben Sistem ve Ağ eğitimimi BilgeAdam Bakırköy şubesinde aldım. Eğitimi üstün başarı ile bitirdim. BilgeAdam Kariyer danışmanlığı beni işe yerleştirdi. Üniversitelerde bu eğitimler olmadığı için alacağınız eğitim ve sertifika iş kapısını açıyor. Çok fazla iş olanağı var. Birlikte aynı sınıfta eğitim aldığım arkadaşlarımın tamamı çok kısa sürelerde işe girdi. Kesinlikte BilgeAdam alanında tek.

9. prince89

prince89 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,ben bilgeadamdan kariyerkart eğitimi alıyorum,3ds max ve sistem ağ uzmanlığı kursalarını bitirdim,
    2sinden birini bidaha alacagım da hangisini önerirsiniz?(ilgili arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim)

10. Carmelo Anthoni

Carmelo Anthoni Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    java ogrenememde yardimci olabilcek bir arkadas varmi acaba ?

11. burak600

burak600 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende vektörelbilisimden iyi bir sistem ağ uzmanlığı eğitimi aldım şuan çalışıyorum cisco sertifikası çok gerekli mi microsoftun sertifikasını aldım

12. TBM

TBM Dekan

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    48
    Hatay'da var mı bu tür sertifikaları veren yerler ?

13. solutionex

solutionex Üyecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    hala bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenler için ankarada kurs tavsiyem vektörel bilişim olacak arkadaşlar.

14. ea85

ea85 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  15. solutionex

solutionex Üyecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Konu ile ilgili bu kadar zamandan sonra biri yorum yaptı diye yazma ihtiyacı hissettim sistem eğitimini vektörel bilişimden aldım, network de vardı içerisinde ve şunu iyi öğrendim; videolarla bir yere kadar çözüm sağlanabiliyor.

16. Rylad

Rylad Asistan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bilge adam en iyisi. Ama cisco sertifikası almaya bak

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...