Sistem ve Ağ Uzmanlığı

Merhaba arkadaşlar, başlıktada gördüğünüz gibi "SİSTEM VE AĞ UZMANLIĞI" hakkında sizlerin görüşlerinizi ve önerilerinizi öğrenmek istiyorum. Ben bilişim sektöründe eğitim veren kurumların hangisi bu işi hakkıyla yapıyor onu öğrenmek istiyorum. Araştırmalarım sonucunda 2 firma (BilgeAdam ve Network Akademi) ön planda gibi. (kendi düşüncem) Şimdi, "SİSTEM VE AĞ UZMANLIĞI" konusunda eğitim alan arkadaşlara sorum şu;

"SİSTEM VE AĞ UZMANLIĞI" eğitimi aldıktan sonra, iş bulmak için yeterli olur mu?
Eğer bu eğitimi aldıysanız hangi Eğitim kurumunu önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim, değerli yorumlarınız için.

mei

Profesör
sana sadece şunu söyliyim bilgeadam dan uzak dur. Eğer gitmayi düşünüyorsan.

bilge adamdan uzak dur. ben cisco dan aldım CCNA eğitimini. gayet memnunum. ben 1200TL ye aldım 2010 da. Complete CCNA şeklinde.

yukarıda arkadasım egiimini 3800 e devredebilrimiş. 3800TL o egştşmler için yüksek bir meblağ degil midir. üstelik sadece 1 tanesini secebiliyormusuz.

---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:38 ----------

Cisco egitimlerini üniversitelerden alırsanız fiyatta çok uygun olacagını düşünüyorum. tavsiyedir. EGE Univ de vardır. total CCNA 1600TL (4 Kur)

xyz1234

Profesör
Web sitesi
www.agpro.com.tr
Hocam hangi sehirdesin. Ankarada isen meridyen egitim merkezi var. Bizzat hocam daha sonra is arkadasım olan birisi egitim veriyor. Fiyat olarakta Bilge adama göre avantajlı. Bilge adamın ismi var ama özellikle Ankara'da cok bir etkisi ve yetkisi yok. Eğer bu egitimi alırsanız daha sonrasında is bulma konusunda yardımcı olabilirm.

iş durumları nasıl mesela eğitim aldıktan sonra nerelerde çalışabiliriz?

cagatay.vural arkadaşım nerede aldın eğitimini tam olarak? ben istanbuldayım hangi kursa gitmem konusunda kafam karışık firma seşmekte nelere dikkat etmeliyim?

Sistem ve ağ uzmanlığı için Cisco sertifikası diğerlerinden daha öncelikli bana göre. Çünkü ağ katmanlarının tamamında Cisco ürünleri var. Daha sonra da Microsoft MCSA sertifikası alınabilir. Eğitim kurumu olarak ben de bilgeadamı tavsiye ederim ne de olsa bilge adam :) Benim çalıştığım kuruma bilgeadamda eğitim görmüş ama altyapısı olmayan bir arkadaş işe başlamıştı. Evet çok başarılı olduğunu söyleyemem ama acayip bir özgüveni vardı. O bile bir yerden başlayabilmek için vesile.

Selam Sekoloji. Ben Sistem ve Ağ eğitimimi BilgeAdam Bakırköy şubesinde aldım. Eğitimi üstün başarı ile bitirdim. BilgeAdam Kariyer danışmanlığı beni işe yerleştirdi. Üniversitelerde bu eğitimler olmadığı için alacağınız eğitim ve sertifika iş kapısını açıyor. Çok fazla iş olanağı var. Birlikte aynı sınıfta eğitim aldığım arkadaşlarımın tamamı çok kısa sürelerde işe girdi. Kesinlikte BilgeAdam alanında tek.

Merhaba,ben bilgeadamdan kariyerkart eğitimi alıyorum,3ds max ve sistem ağ uzmanlığı kursalarını bitirdim,
2sinden birini bidaha alacagım da hangisini önerirsiniz?(ilgili arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim)

bende vektörelbilisimden iyi bir sistem ağ uzmanlığı eğitimi aldım şuan çalışıyorum cisco sertifikası çok gerekli mi microsoftun sertifikasını aldım

hala bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenler için ankarada kurs tavsiyem vektörel bilişim olacak arkadaşlar.

Konu ile ilgili bu kadar zamandan sonra biri yorum yaptı diye yazma ihtiyacı hissettim sistem eğitimini vektörel bilişimden aldım, network de vardı içerisinde ve şunu iyi öğrendim; videolarla bir yere kadar çözüm sağlanabiliyor.

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:0)

stat counter