Sistem toplama önerisi bütçe 7.000 TL, 20.000 TL arası.

Bu konuyu okuyanlar

Eren_5751

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben sistem toplamak istiyorum ama nasıl yapsam karar veremedim. Herkes farklı bir şey söylüyor. Bir sürü siteyi gezdim, bir sürü sistem gördüm. Hepsinde bir sıkıntı, uymuyor bir şeyler olmuyor. Bana 20.000 TL geçmeyen eğer geçerse - MSI AEGIS Ti3 almayı düşünüyorum aklımda o var - ama daha düşük fiyata aynı performans da olmasa da bu zamanın ve ilerde 2 - 3 yılın oyunları yüksek ayarlarda oynatabilecek sorun çıkartmayacak ve yüksek ısılara dayanıklı monitör dahil i7 8700k 1080 Ti ve 16 GB RAM olan bir sistem toplar mısınız? Sıvı soğutmalı, yüksek depolama ve iyi bir monitör. Diğer parçaları ben alacağım ama mükemmel bir sistem istiyorum uyuşmazlık olmasın. Hiç sevmiyorum onu. Monitör 4K 144Hz oluyor mu bilmiyorum ama olursa iyi olur mesajlarınızı bekliyorum.

Her oyunu oynamak istiyorum bu zamanın tabi ilerisi toplanan sisteme bağlı :D

Eren_5751

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim yardım ettiğin için ama bir uyuşmazlık yok demi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

bide MSI AEGIS Ti3 alsam nasıl bir sonuç alırım acaba?

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Bu sistem ondan çok daha iyi. Herhangi bir uyuşmazlık olmadığından %100 eminim.

Eren_5751

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Tekrardan teşekkür ederim fiyatları karşılaştırdım eğer dediğin gibiyse gerçekten çok büyük bir fark var 26.127 TL ve senin tavsiye ettiğin sistem 16.823 TL

---- Mesajlar birleştirildi ----

Satılık böbrek 17 yaş taş gibiyim pc alacağım :D

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Tekrardan teşekkür ederim fiyatları karşılaştırdım eğer dediğin gibiyse gerçekten çok büyük bir fark var 26.127 TL ve senin tavsiye ettiğin sistem 16.823 TL
Yaklaşık 4 yıldır sistem topluyorum gerek burada olsun gerek gerçek hayatta olsun. Birçok kişiye maddi olarak çok yüksek sistemler topladım. Burada uyumlu olmayan veya performansı düşük olan hiçbir bileşen yok. Değiştirilebilecek parça kasa olur o da sizin zevkinize kalmıştır. Kaldı ki bu sistem herhangi bir upgrade yapma çok elverişli ve uzun yıllar götürecek bir sistemdir emin olabilirsiniz. Bütçe arttığı için dilerseniz bu kasayı da alabilirsiniz.

NZXT H700i Mat Beyaz Temp. Cam RGB Akıllı ATX | ITOPYA

Eren_5751

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Biliyorum sizin bilginize hayranım şimdi bide parayı nereden bulucağız onuda söylersen sevinirim :D:D

Eren_5751

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
sahibinden satılık böbrek :D Daş gibi DAŞ ;););)

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar ben sistem toplamak istiyorum ama nasıl yapsam karar veremedim. Herkes farklı bir şey söylüyor. Bir sürü siteyi gezdim, bir sürü sistem gördüm. Hepsinde bir sıkıntı, uymuyor bir şeyler olmuyor. Bana 20.000 TL geçmeyen eğer geçerse - MSI AEGIS Ti3 almayı düşünüyorum aklımda o var - ama daha düşük fiyata aynı performans da olmasa da bu zamanın ve ilerde 2 - 3 yılın oyunları yüksek ayarlarda oynatabilecek sorun çıkartmayacak ve yüksek ısılara dayanıklı monitör dahil i7 8700k 1080 Ti ve 16 GB RAM olan bir sistem toplar mısınız? Sıvı soğutmalı, yüksek depolama ve iyi bir monitör. Diğer parçaları ben alacağım ama mükemmel bir sistem istiyorum uyuşmazlık olmasın. Hiç sevmiyorum onu. Monitör 4K 144Hz oluyor mu bilmiyorum ama olursa iyi olur mesajlarınızı bekliyorum.

Her oyunu oynamak istiyorum bu zamanın tabi ilerisi toplanan sisteme bağlı :D
Hocam şimdiden hayırlı olsun. Yalnız teknoloji hızla gelişiyor bildiğiniz gibi. Bu paraları verip , yarın daha iyi bir parça çıktığında psikolojik olarak kötü hissedeceksinizdir. Tabii kimse karışamaz sonuçta ama vereceğiniz para çok fazla gibi geldi bana. :)
Hayırlı olsun tekrardan.

Eren_5751

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Biliyorum o yüzden çok sinirliyim oyunlar gelişiyor sistemler gelişiyor bütçemiz yetişmemeye başladı ne yapacağız bilmiyorum en azından elimizde bir tane sistem bulunsun geliştirebildiğimiz kadar geliştireceğim ve gelişmesi bir yandan da iyi eskilerin fiyatları düşer sistemi 1 2 yıl geriden izleriz :D