Sistem Toplama Konusu Açarken...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Sistem toplama konusu açarken aşağıda belirttiğim form neticesinde açarsanız çok daha iyi olacak, konunuz daha çabuk cevaplanacaktır... Konu açarken etiketleri de eklemeyi unutmayın.. Ayrıca beni etiketlerseniz size gün içerisinde yardımcı olabilirim. Zira tüm konuları göremeyebiliyorum. :)

- Bütçeniz Nedir?
- Monitör dahil mi?
- Kullanım amacı nedir?(Ofis, oyun vb.)

Bu belirttiğim soruları konunuzu açarken yanıtlarsanız çok daha açıklayıcı olmuş olur ve çok daha çabuk öneri alabilirsiniz...
İyi Forumlar...

Utkuversus

Dön Gel Biraz Da Cennet Özlesin Seni Atam!
Yönetici
Moderatör
Senden kaliteli moderatör olacak. İnşallah @okinkurt ve @alocont u aratmassın. Ki aratmayacağını düşünüyorum.

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Senden kaliteli moderatör olacak. İnşallah @okinkurt ve @alocont u aratmassın. Ki aratmayacağını düşünüyorum.
Hakkımdaki değerli cevabın için teşekkür ederim. İnşallah öyle olacak, sizlere aratmayı bırakın, çok daha iyi yardımcı olacağım. :)

İyi Forumlar...

lgsever

Profesör
Yasaklı
Güzel şartlar sağlanmış senin kategorine uyuyormu bilmiyorum ama telefon önerileri bölümü içinde

-NET BÜTÇE (YOK BİRAZ DAHA ÇIKABİLİRİM FALAN DEĞİL)
-KULLANIM AMACI(SOSYAL MEDYA,KAMERA,OYUN)
-İTHALATÇI GARANTİ DAHİL Mİ
-İNTERNETTEN Mİ ELDEN Mİ ALACAĞI

Gibi şartlar mevcut olursa sevinirim.İyi forumlar...

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Güzel şartlar sağlanmış senin kategorine uyuyormu bilmiyorum ama telefon önerileri bölümü içinde

-NET BÜTÇE (YOK BİRAZ DAHA ÇIKABİLİRİM FALAN DEĞİL)
-KULLANIM AMACI(SOSYAL MEDYA,KAMERA,OYUN)
-İTHALATÇI GARANTİ DAHİL Mİ
-İNTERNETTEN Mİ ELDEN Mİ ALACAĞI

Gibi şartlar mevcut olursa sevinirim.İyi forumlar...
@lgsever, değerli fikrin için teşekkür ederim. Gerekli bildirim alınmıştır. Uygun görüldüğü taktirde uygulanacaktır...

İyi Forumlar...

Sistem toplama konusu açarken aşağıda belirttiğim form neticesinde açarsanız çok daha iyi olacak, konunuz daha çabuk cevaplanacaktır... Konu açarken etiketleri de eklemeyi unutmayın.. Ayrıca beni etiketlerseniz size gün içerisinde yardımcı olabilirim. Zira tüm konuları göremeyebiliyorum. :)

- Bütçeniz Nedir?
- Monitör dahil mi?
- Kullanım amacı nedir?(Ofis, oyun vb.)

Bu belirttiğim soruları konunuzu açarken yanıtlarsanız çok daha açıklayıcı olmuş olur ve çok daha çabuk öneri alabilirsiniz...
İyi Forumlar...
Frosa iyi günler. Ben yeni ofis açtım ve ana makine gerekli bir tane. Ofis programlarını birlikte ağ üzerinden ve ayrıca satın aldığımız bir programla birlikte de mobil telefonlarimizdan kontrol edebileceğimiz, içerisinde tamamen evrak barındıracak olan, şimdilik 5/5 pc/telefon bağladığımız fakat biraz zaman sonra 20/20 baglanacagimiz, bu bağlantıların hepsinin aynı anda yapılmış olması durumunda dahi okuma ve yazma hızında problem yaşamayacak, internet bağlantısı güçlü, ekran siz ve ekran kartsız bir pc 3.000 tlye nasıl toplanır ? :) şimdiden teşekkür ediyorum

Utkuversus

Dön Gel Biraz Da Cennet Özlesin Seni Atam!
Yönetici
Moderatör
Frosa iyi günler. Ben yeni ofis açtım ve ana makine gerekli bir tane. Ofis programlarını birlikte ağ üzerinden ve ayrıca satın aldığımız bir programla birlikte de mobil telefonlarimizdan kontrol edebileceğimiz, içerisinde tamamen evrak barındıracak olan, şimdilik 5/5 pc/telefon bağladığımız fakat biraz zaman sonra 20/20 baglanacagimiz, bu bağlantıların hepsinin aynı anda yapılmış olması durumunda dahi okuma ve yazma hızında problem yaşamayacak, internet bağlantısı güçlü, ekran siz ve ekran kartsız bir pc 3.000 tlye nasıl toplanır ? :) şimdiden teşekkür ediyorum
Konu açarsanız yardımcı olabiliriz.

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Frosa iyi günler. Ben yeni ofis açtım ve ana makine gerekli bir tane. Ofis programlarını birlikte ağ üzerinden ve ayrıca satın aldığımız bir programla birlikte de mobil telefonlarimizdan kontrol edebileceğimiz, içerisinde tamamen evrak barındıracak olan, şimdilik 5/5 pc/telefon bağladığımız fakat biraz zaman sonra 20/20 baglanacagimiz, bu bağlantıların hepsinin aynı anda yapılmış olması durumunda dahi okuma ve yazma hızında problem yaşamayacak, internet bağlantısı güçlü, ekran siz ve ekran kartsız bir pc 3.000 tlye nasıl toplanır ? :)şimdiden teşekkür ediyorum
Uygun bölüme sorunuza uygun başlık ile konu açın. Bu sayede tek benim değil, tüm forumun fikirlerini ve önerilerini almış olursunuz :)

stat counter