Sistem Topladım, Görüntü Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Kesin vardır. Bi tane olsa,işini görür zaten.

ecylan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Kesin vardır. Bi tane olsa,işini görür zaten.
Bilgisayarcılarda AM4 anakart bulamadım, anakart test ettiremedim. Sadece birinde ddr4 ram çıktı, bilgisayarcınin amd anakartlar ile uyumlu dediği ddr4 ram ile 8pin PSU taktik, yine sonuç aynı. Görüntü gelmiyor. Anakartı iade etsem diyorum?

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
İnternet üzerinden aldığına göre iade hakkın var. İade et. iŞLEMCİNİN BOZUK OLMA İHTİMALİ, ÇOK ZAYIF ÇÜNKÜ.

ecylan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
İnternet üzerinden aldığına göre iade hakkın var. İade et. iŞLEMCİNİN BOZUK OLMA İHTİMALİ, ÇOK ZAYIF ÇÜNKÜ.
Kesinlikle. Öyle yapacağım. Uzun zamandır bu kadar moralim bozulmamisti. Teknobiyotik in YouTube videolarindaki samimiyetlerine kandım. 3 gündür telefon ile, site üzerinden, mail ile hiçbir şekilde ulaşamadım.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Sonucu ve gelişmeleri bi yazarsın buraya. Doğrusu benim bile canım sıkıldı. Sıfır makina alıp,çalışmaması ne kadar kötü bi durum. :mad:
Bu artık emin oldum ,coldboot sorunu.

Son düzenleme:

ecylan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Sonucu ve gelişmeleri bi yazarsın buraya. Doğrusu benim bile canım sıkıldı. Sıfır makina alıp,çalışmaması ne kadar kötü bi durum. :mad:
Bu artık emin oldum ,coldboot sorunu.
Tabiki... peki Cold boot çok yavaş açılma değil mi?

sancar khan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
en iyi sen ne yap biliyon mu

o parçaları sat intel i5 4.nesil işlemci tak yanına 1050 ti tak far cry 5 i ultrada 60 fps de oynarsın benden sana öneri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet mecbur bilgisayarcıya gideceğim. Şimdi ramleri tamamen söktüm ve açtım, reset armaya başladı. Ram takınca atmıyor. Sizce normal mi

Edit: şu an görüntü geldi. Asrock anakartin logosu geldi. Ama logo gelnce reset atıyor. ?
4x4 ram dene

Son düzenleme: