Sistem tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Byanoes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir kaç güne vatandan bilgisayar toplayacağım 6000-6500 TL bütçem var kafam çok karıştı . Önerisi olan varsa söylerse sevinirim .
Bir de win 10 alacağım vatandan para verip almak mantıksız geliyor para vermeden yapılıyor mu veya nasıl yapılıyor ?
Şimdiden teşekkürler

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Bizim üyelerimiz'e hep öneririz bi sıkıntı çıkmadı ama genede siz bilirsiniz.

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
4 slotlu olduğu için birde abi fiyata göre bu yani.
Ben anakart ekran kartıını falan msi almayı düşünüyordum neden gigabyte tercih ettiniz birde b350 gaming alacaktım anakartı bu önerdiğiniz anakartla ne farkı var kusura bakmayın biraz fazla soruyorum :/

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Buradan bir öneri yapamayız vatan için. Mağazadaki stoklara göre oradaki uzman görevliler burada bizden daha iyi yardımcı olur sana.

Byanoes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Buradan bir öneri yapamayız vatan için. Mağazadaki stoklara göre oradaki uzman görevliler burada bizden daha iyi yardımcı olur sana.
Birkaç kişi pek anlamıyorlar demişti bende onlara bırakmıyayım en azından bende birşeyler öğrenip gideyim ki kazık yemiyeyim diye böyle bir konu açtım.

Reaksiyon puanı
143
İstanbul' da isen bazı mağazalarda tanıdıklarım var. Düzgün bir sistem toplarlar. Hatta Anadolu yakasındaysan banada eğlence çıkar birlikte giderdik.