Sistem Otomatik Giriş Yapmıyor

Konusu 'Masaüstü Bilgisayarlar' forumundadır ve uydu3405 tarafından 7 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. uydu3405

uydu3405 Doçent

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Güngören-İSTANBUL

- Sistem Otomatik Giriş Yapmıyor

Herkese şimdiden yapacakları yardım için teşekkürler.Sorum şu Ben forumlara girerken yada face olsun tweeter olsun bilgisayarımda beni hatırla ve bilgisayarın sorduğu şifreyi kaydedeyim mi sorusuna evet dememe rağmen her giriş yaptığımda bilgisayarı kapatıp açtığımda diyelim otomatikmen girmiyor.
    Evet kullanıcı adı ve şifreyi getiriyor ama normalde eskiden direkt giriyordu her seferinde ben onaylıyorum girmesi için bazen kullanıcı adını ekleyince şifre otomatik geliyor.
    Bilgisayarıma format atıldıktan sonra böyle oldu ben çözemedim de sizlerden bilgi ve akıl almak istedim eğer değerli vaktinizi ayırıp bana yardımcı olursanız sevinirim.
    HERKESE iyi forumlar.

2. nextman

nextman Doçent

Beğenileri:
    292
    Ödül Puanları:
    63
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    ADANA
    chrome tarayıcısından örnek vermek gerekirse görselde gösterildiği gibi ayarlardan şifre yönetim bölümündeki ayarlamaları kontrol etmenizi öneririm.
    Ekran Alıntısı.PNG

3. Mrtaltg

Mrtaltg Punisher Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    1.011
    Ödül Puanları:
    113
    Normalde diğer sitelerde beni hatırla çalışırken sadece sdn forumda dediğin gibi bir sorun şu an için sadece ff de mevcut sanirim

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş