Sistem geri yükleme noktası

Bu konuyu okuyanlar

mustafacann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar bilgisayarım açılınca kişisel bilgisayarınız sorunla karşılaştı falan diyo crtical service failed hatası diye bir şey. Sistem geri yüklemesi yapıcam ama sistem geri yükleme noktası yok diyor napıcam şimdi ben

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
temiz format at kurtul, öncesinde eğer kritik bilgilerin varsa linux live cd ile onları kopyala yedekle.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
güvenli modda açılıyor mu bilgisayar veya şöyle bir de dene, windows dvd sini tak ve onarma seçeneğinden sistem geri yüklemeye gel ve bak bakalım bişey var mı, varsa geri yükle yoksa onar seçeneğine grei dön ve windowsu onarmaya çalış.

mustafacann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Güvenli modda açılmadı sistem geri yükleme zaten olmuyor acaba kurtarma medyası indirsem internetten usbye atsam çözebilir miyim?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
o zaman windows onar seçeneğini windows dvd ile denedin mi ?

mustafacann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yanımda maleset windows dvd yok bilgisayar kendiliğinden otomatik onarma yapıyor ancak olmuyor. Ben bu sorunla Windows 10'dan Windows 8.1'e düşürürken karşılaştım. Hatta dün siz de vardınız benim açtığım konu da

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
windows iso dosyasını rufus ile bir usb ye yazdırabilirseniz o da olur, biosdan seçersiniz ve onar ile onarırsınız. yalnız sistem win 10 ise win 10 iso su , win 8.1 ise win 8.1 iso su indirip usb ye yazdırın. bir adres vardı indirmek için bi saniye bakayım... :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://tb.rg-adguard.net/public.php

Son düzenleme:

mustafacann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
windows iso dosyasını rufus ile bir usb ye yazdırabilirseniz o da olur, biosdan seçersiniz ve onar ile onarırsınız. yalnız sistem win 10 ise win 10 iso su , win 8.1 ise win 8.1 iso su indirip usb ye yazdırın. bir adres vardı indirmek için bi saniye bakayım... :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

TechBench by WZT (v4.1.1)
İyi de peki ben kurtardım diyelim bilgisayarı. Tekrar win 10 dan win 8.1 düşürcem yine aynı sorun gelecek napıcam nasıl düşürcem

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Düşürme ya da yükseltme önermiyorum, önerim temiz format ile sıfırdan işletim sistemini kurman. Belki onardıktan sonra win 10 dan memnun kalacan...?

verdiğim linkte hem win 10 hem win 8.1 var ve son sürümler.

mustafacann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Düşürme ya da yükseltme önermiyorum, önerim temiz format ile sıfırdan işletim sistemini kurman. Belki onardıktan sonra win 10 dan memnun kalacan...?

İso dosyasını ayarladım da 4GB ben bunu şu an telefona indiremem başka bir bilgisayar bulup ordan indireyim bari

mustafacann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

şu an windows 7 den yazıyorum :tearsofjoy::tearsofjoy:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
win 7 mi indirip kurdun :) nasıl durumlar, sıkıntı var mı? o sitede win 7 ve office de var ...