Sistem Geri Yükleme Hatası

Konusu 'Windows' forumundadır ve Neutral tarafından 6 Nisan 2011 başlatılmıştır.


 1. Neutral

  Neutral Profesör

  Katılım:
  14 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.945
  Beğenileri:
  170
  Ödül Puanları:
  63
  Cinsiyet:
  Erkek

  - Sistem Geri Yükleme Hatası

  Arkadaşlar 32 Bit Vista kullanıyorum. Ne olduysa hiç anlayamadan görev yöneticisini açamadım bir türlü ve Sistem geri yüklemeyi de aynı hata ile açamıyorum.

  Gösterilen hata: Bilgisayarınızı etkileyen kısıtlamalar nedeniyle bu işlem iptal edildi. Lütfen sistem yöneticinize başvurunuz.

  Görev yöneticisini hergün açıp mutlaka kullanırım yani olmazsa olmazlarımdan. Geri yükleme merkezi ise bir Pc için çok önemli çalışmaması formata kadar gidiyor.

  Bu olmadan önce bilgisayarı ilk açtığımda hijack this hatası alıyordum mswinsck.ocx dosyası ile ilgili hata veriyordu. Malware yazılımıyla security.hijack dosyasını virüs diye bulup sildi. Yeniden başlattım görev yöneticiyle sistem geri yükleme tekrar çalışmamaktadır.

  Sorun hakkında blgisi olan var mı ? yardımlarınızı bekliyorum.
   


 2. Neutral

  Neutral Profesör

  Katılım:
  14 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.945
  Beğenileri:
  170
  Ödül Puanları:
  63
  Cinsiyet:
  Erkek
  ohooo sorun'dan bir gün sonra düzeldi buraya yazmayı unutmuşum :D

  Aynı hatayı alan arkadaşlara tavsiye ediyorum şunları yapın. Başlat çubuğundan geri yazıldığı zaman sistem geri yükleme çıkar ama basıldığı zaman kısıtlama hatasını alırsınız yani çalışamaz görünmektedir.

  Klasik bir yöntemle Denetim Masası / Sistem Bakım / Sistem / (sol tarafata ) Sistem Koruması / (yeni pencere açılacak) Sistem koruması sekmesi açılmış olarak ekran geliyor oradan Sistem Geri Yükleme Butonuna Tıklıyoruz ve Sistem Geri Yükleme çalışmaktadır.
   
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş