sistem belirtilen dosyayı bulamıyor

Bu konuyu okuyanlar

tlh123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
driver yüklemeye çalışırken bu hatayı alıyorum win7 64 bit kullanıyorum tp link wn8200nd ve everest ewn-905 wireless adaptör sürcüsü yüklerken.denerken ethernet sürcüsünü kaldırmıştım onu da geri yüklerken aynı hatayı verdi sonra geri yükleme yaptım. yeni format attım aylar önce çaılılıyordu sistem yükleme yerinden driver yükledim yani cihazda bir sıkıntı değil doğru dosyalar olduğuna da eminim.hiç takmadığım bir gamepad vardı onun sürücüsü yükledi ama böyle manuel driverlerda sorun var anladığım kadarıyla format atmadan bir çözüm önerisi lütfen çok araştırdım her hangi bir şeyde bulamadım internette.

Ekran Alıntısı.PNG

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ürünün internet sitesinden farklı sürüm sürücü yüklemeyi deneyin.

tlh123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ürünün internet sitesinden farklı sürüm sürücü yüklemeyi deneyin.
Denedim hepsini ama sorun sanırım pcde çünkü 2 adaptör ve ethernet sürücüsü de yüklenmedi hepsini orjinal kendi sitesinden indirdim. Etherneti Windows updateten yine olmadı

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sürücüler Win7 ile uyumlu olmayabilir zira eskide kaldı artık Windows 7.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
teşekkürler fakat eskiden de windows 7 kullanıyordum formattan önce
Yüklediğiniz ISO dosyasına bağlı olabilir. Önceden kullandığınız Win7 sürümü ile şimdiki aynı mı?

tlh123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüklediğiniz ISO dosyasına bağlı olabilir. Önceden kullandığınız Win7 sürümü ile şimdiki aynı mı?
sürüm aynı iso farklı eskisi silimişti sadece sürümü değiştirerek dosyaları silmesek oluyor mu acaba win.old olarak değil de direk aynı kalsa

tlh123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başka dosya ile format attım düzelddi.