Sizce bu kasayı almalı mıyım ve iş görür mü?

• Al

Kullanılan: 0 0.0%
  • Alma

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kendin kasa topla

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Ali ATUN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle fikrini belirtecek herkese teşekkür ederim.Malum dolar aldı başını gidiyor geçen yaz bilgisayar toplayacaktım fakat okul nedeniyle alamamıştım şimdiye kaldı ve bütçe kasa için 3k yı geçmiyor bende ikinci el baktım böyle birşey denk getirdim sizce iş görür mü? Oyun için almayı düşünüyorum, ekran kartı ile ilgili ne diyorsunuz fps drop muhabbeti dönüyor ama bu paraya bu sistemide kaçırmak istemem çünkü 3k ya toplanacak sistemler kolay kolay yanına yaklaşmaz diye düşünüyorum. 1060 3gb yerine 1050 ti pek çekici gelmiyor. İyi forumlar.

i5-7400
Asus gtx 1060 3gb
HyperX 16gb(2x8) ram
msi gaming anakart
120gb toshiba ssd
1tb toshiba hdd
600w power supply olan kasa

bu sistemi ikinci el olarak alacağım yapmamı önerdiğiniz bişeyler var mı?
Bir kaç program indirip parçaların ısı değerlerine çalışıp çalışmadığına ve verimliliğine bakacağım.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Öncelikle fikrini belirtecek herkese teşekkür ederim.Malum dolar aldı başını gidiyor geçen yaz bilgisayar toplayacaktım fakat okul nedeniyle alamamıştım şimdiye kaldı ve bütçe kasa için 3k yı geçmiyor bende ikinci el baktım böyle birşey denk getirdim sizce iş görür mü? Oyun için almayı düşünüyorum, ekran kartı ile ilgili ne diyorsunuz fps drop muhabbeti dönüyor ama bu paraya bu sistemide kaçırmak istemem çünkü 3k ya toplanacak sistemler kolay kolay yanına yaklaşmaz diye düşünüyorum. 1060 3gb yerine 1050 ti pek çekici gelmiyor. İyi forumlar.

i5-7400
Asus gtx 1060 3gb
HyperX 16gb(2x8) ram
msi gaming anakart
120gb toshiba ssd
1tb toshiba hdd
600w power supply olan kasa

bu sistemi ikinci el olarak alacağım yapmamı önerdiğiniz bişeyler var mı?
Bir kaç program indirip parçaların ısı değerlerine çalışıp çalışmadığına ve verimliliğine bakacağım.
2. el kullanımına bağlı. temiz ise alınabilir.