Sırt çantası hediyeli SDN Cevaplıyor #144

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KaanArli

Editör
Editor
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 144. bölümü bugün saat 18:00’da sizlerle. Bu yayınımızda, CES fuarı hatırası olan çok güzel bir sırt çantası hediye ediyoruz!

Çekilişi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit! #SDNCevaplıyor hashtag'i ile canlı yayınımızı Twitter'dan paylaşın ve canlı yayınımızı beğenin, çekilişe katılın!

SDN Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne yapacak?
Bir önceki bölüm için tıklayın

ShiftDeleteNet’in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

Son düzenleme:

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Çanta hediyesi güzelmiş. :D
İyi yayınlar dilerim. :)

kaanm55

Dekan
Şimdiden hayırlı yayınlar. Kaan'a selam söyleyin lütfen :)

Siamand

Üyecik
Abi hayırlı yayınlar, ben not 8 kullanıyorum pikselleri yanmış ekranda iki tane çizgi var sadece beyaz renkte göremiyorum bu daha büyük zarar verir mi Eğer tamir etmezsem.

Son düzenleyen moderatör:

Mert Köse

Üyecik
S.a Tolga abi Hakkı abi s7 edge oreo ne zaman gelicek gelsin artık ?

emreozkn78

Üyecik
Sizce Vestel Venüs Z20 alınır mı sar değeri çok diğer özellikleri güzel sizde değerlendirirmisiniz sar değeri ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı alınmaz mı?

Mert Köse

Üyecik
Yok abi manuel olarak güncelle diyoruz en son güncelleme indirildi diyor

stat counter