Sıradan Tipli Erkeklerin Nasıl Güzel Sevgilisi Oluyor?

Bu konuyu okuyanlar

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Bazen orda burda görüyorum. Gayet sıradan, çirkin (itici bir çirkinlikten bahsediyorum) bir tipi olmasına rağmen güzel bir kızla sevgili olan, evlenen adamlar var.

Hiç Ali Ağaoğlu hikayesine bağlamayın, zengin olmayanların da olabiliyor :D

Büyük ihtimal aynı tip bende olsa tipsizim diye reddedilirdim. Şans işi sanırım. Yada güzel kız bolluğu var, çirkinine de denk gelebiliyor.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam oluyor bazen ama nasıl oluyor bilmiyorum. Ben de bu konuyu merak ediyorum. Aynı zamanda rahatsızım. Adil değil. :/

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Şimdi kendini o tipsiz diye nitelendirip alay ettiğin insanlarla karşılaştırıyorsan şunu bilmelisin ki o eleştirdiğin insanlarda öz güven var. Çekinik değiller baskınlar. Onlarda olan bu tür özellikler sende olmadığı için burada dert yanıyorsun

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Şimdi kendini o tipsiz diye nitelendirip alay ettiğin insanlarla karşılaştırıyorsan şunu bilmelisin ki o eleştirdiğin insanlarda öz güven var. Çekinik değiller baskınlar. Onlarda olan bu tür özellikler sende olmadığı için burada dert yanıyorsun
Yoo dert yanmıyorum. Benim sevgili beklentim yok artık. Kendimi kız görmeme durumuna göre ayarladım, o seviyede yaşıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önemli olan iç güzellik. Diyenler olucaktır şimdi ben öyle kız görmedim hiç ya para ya tıp olucak.
Benim hiç bir fikrim yok bu konularda çünkü ben kız görmüyorum :D Görmediğim için bi fikir oluşmuyor.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Bazen orda burda görüyorum. Gayet sıradan, çirkin (itici bir çirkinlikten bahsediyorum) bir tipi olmasına rağmen güzel bir kızla sevgili olan, evlenen adamlar var.

Büyük ihtimal aynı tip bende olsa tipsizim diye reddedilirdim. Şans işi sanırım. Yada güzel kız bolluğu var, çirkinine de denk gelebiliyor.

Adam belki peach'tir, kaba, ayının tekidir. Çok rağbet görüyorlar kızlardan.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Para ve çene başka bir açıklaması olamaz.Maddi durumu süper olmayıpda bulanda kızla güzel muhabbet edip düşürüyor.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Para ve çene başka bir açıklaması olamaz.Maddi durumu süper olmayıpda bulanda kızla güzel muhabbet edip düşürüyor.
Bizim şansımız var mı sence panpa? (Para kazanmayı da bilmiyorum, bi kızla konuşmayı da) Ben kendimi "hiç olmayacak" ihtimaline karşı hazırladım, ölene kadar olmamasını bekliyorum.