Sınırsız mobil internet

Bu konuyu okuyanlar

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şu lanet olası operatörlerde sınırsız akk yi geçsemde internet kullanımına devam edebileceğim bir tarife var mı ? Yalnızca TURKCELL ve Vodafone için soruyorum

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Turkcell de akk den sonra hız 96 kbps e düşüyor. herhalde o hız internete bağlanmaya yeter en azından. Vodafone da durum daha vahim. 1 kbps . onun dışında faturasız da hiç bir operatör akk den sonra yüksek hızda internet hizmeti vermiyor. faturalıyı bilmiyorum.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Gir ikisininde sitesine sınırsız internetlerine bak

TsamV

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mobil de sınırsız internet olmalı, akk olsun ama ona ulaşmak çabuk olmasın örnek bir paket yapsam

Sınırsız bir paket düşünün
10gb olsun aşarsan hızı düşsün ama çokda fazla değil örneğin normali 500kbps ise 250kbps'ye düşsün.
Bu paket 1 ay geçerli olsun
Fiyatı da 20-25 TL olsun.

Ha bire olsun diyorum, hayalde kalıyor ama olmayacak bir şey de değil.
[MENTION=145890]TURKCE[/MENTION]ll, [MENTION=24023]Vodafone[/MENTION], [MENTION=101163]avea[/MENTION] 'nın DİKKATİNE. :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Vodafone'da bi aralar sınırsız internet 9 TL idi.

O paketi hala kullanıyorum iptal etmedim şu an fiyatı 11 tl civarı, AKK'yı geçince hız düşüyor ama cep telefonunda idare ediyor. Bir çok arkadaşım zamanında aldıkları bu paketi iptal ettiklerine çok pişman oldular.

Bir dönem evdeki internetim 2 ay kadar kesik kaldı, cep telefonunu modem yapıp idare ettim.

Reaksiyon puanı
2,146
Yalnızca Turkcell ve Vodafone için demişsin ama yine de söyleyeyim. Pttcell var 250den sonra hızı düşen sınırsız paket 14 lira.

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
O paketi hala kullanıyorum iptal etmedim şu an fiyatı 11 tl civarı, AKK'yı geçince hız düşüyor ama cep telefonunda idare ediyor. Bir çok arkadaşım zamanında aldıkları bu paketi iptal ettiklerine çok pişman oldular.

Bir dönem evdeki internetim 2 ay kadar kesik kaldı, cep telefonunu modem yapıp idare ettim.
Ben kullanıyordum sonra o paket iptal oldu 2 gb kotalıya döndü dediler.Bende iptal etmedim ama 2 gb kota koyuldu bende iptal ettim.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ben kullanıyordum sonra o paket iptal oldu 2 gb kotalıya döndü dediler.Bende iptal etmedim ama 2 gb kota koyuldu bende iptal ettim.

Siz sonraki paketi almış olabilirsiniz çünkü benimki ilk paket ve sadece bir kez zam geldi onun dışında bir değişiklik olmadı.

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Avea yı baştan paketlediğiniz için birşey diyemeyeceğim maalesef.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Altyapılarına güvenmediklerinden olsa gerek daha sınırsız mobil internet duymadım. İlla ki bir yerde kota koyuyorlar.

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben de eskiden Aylık Cepnet kullanıyordum saçma sapan bir mantıkla iptal ettim. Şimdi de arayıp duruyoruz işte.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Aylık cepnet kapatılır mı ya bende halen var ve düşünmüyorum kapatmayıda

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
cepten girmek icin bi yontem vardi operaya bi iki ayar yapip sınırsiz hizli ve bedava kullaniliyordu ? ayrica akk niye varki sacma :mad:

Hakan_E_Deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
1

bende hala sınırsız kullanıyorum ama akk yi aştığım anda netim var mı yok mu belli değil..internet sızı kağnı arabasının hızına dönüyor ve internetten soğutuyor

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Şu an 11 Tk olan aylık cepnet paketini yeniden almak gibi bir şans yok paket iyimi derseniz kötünün iyisi diyelim