Limitsiz interneti hangi oparatörden almak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    104

Bu konuyu okuyanlar

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Günümüzde sms devri bitti; WhatsApp, Bip, Telegram türü uygulamalar var. Dakika da artık çok önemli değil aynı uygulamalar arama imkanı da sağlıyor. İnternet ise çağın veba gibi hastalığı oldu ve olmazsa olmuyor. Verecek sınırsız internetli bir tarife; 500 DK - 500 SMS - AKN'siz internet 49.90 TL. Bak bunu kaç milyon kullanıcı kullanıyor.

Rekabet yok bu ortamda. 3 operatör kendi arasında anlaşmalı sürüyor kampanyalı piyasaya. Biri fiyatta avantaj (Türk Telekom), biri kalitede avantaj (Turkcell) biri ortalardan çıkmayı sevmeyen kendi halinde ortanca çocuk (Vodafone).

Çok şükür 30 TL'ye 24 GB internet kullanıyorum.

30 tl ye 24gb paketi nasıl oluyor bizede söyleseniz

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Günümüzde sms devri bitti; WhatsApp, Bip, Telegram türü uygulamalar var. Dakika da artık çok önemli değil aynı uygulamalar arama imkanı da sağlıyor. İnternet ise çağın veba gibi hastalığı oldu ve olmazsa olmuyor. Verecek sınırsız internetli bir tarife; 500 DK - 500 SMS - AKN'siz internet 49.90 TL. Bak bunu kaç milyon kullanıcı kullanıyor.

Rekabet yok bu ortamda. 3 operatör kendi arasında anlaşmalı sürüyor kampanyalı piyasaya. Biri fiyatta avantaj (Türk Telekom), biri kalitede avantaj (Turkcell) biri ortalardan çıkmayı sevmeyen kendi halinde ortanca çocuk (Vodafone).

Çok şükür 30 TL'ye 24 GB internet kullanıyorum.
Nasıl oluyor

Estate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Keşke olsa,eskiden vardı.96 kbps gibi komik bir hıza düşüyordu ama en azından Whatsapp a girebiliyordun.Şöyle 30-40 liraya 2 gb limitsiz olsa,bitince hız 2-8 mbps arası bir hıza düşse cepte internet müthiş olur ama vasat operatörlerimiz ne yazık ki ceplerini daha da doldurmak zorunda.

Emretosn1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hazır ev internetlerinde kota kalkmışken mobil internetlere getirilse n'olur? Öğrenciyim Vodafone kullanıcısıyım. Telefonumda sosyal medya olarak sadece WhatsApp var aylık 5 GB interneti ucu ucuna yetiştiriyorum. 5 GB dolunca interneti kesmek yerine hızı düşse? 4.5G bağlantısında vodafone da ortalama 20-25 mbps download hızı alıyorum. Satılan paketlerde öyle aşırı İnternet kotaları olsun demiyorum ama olan bittiğinde direk bitmesin hız düşürülsün

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Şuan için turkcell superbox sınırsız internet var mobilde ama en ucuz tarifesi 99 tl imiş... Öğrenci için normal bi ücret değil ama yine de yokluktan iyidir.
Bana gelen duyumlara göre turkcell mimler çift hatlı telefonların bir hattına superbox sim kartını takınca çalışmaz diyolarmış fakat fıstık gibi çalışıyormuş :D Eğer 99 veya 159 tl sınırsız bir superbox aldıysanız ikinci hat olarak telefonda kullanılabiliniyormuş, DUYRULUR !!!

Sömürebilen sömürsün ;)

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
şu 2gb 20TL sınırsız aşımsızı 128Kb/sn yapsa yeterde hadi 30TL olsun ama Turkcell,Vodofone,Turk Telekom çok para göz varyemez halt eder yanlarında.

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
2 ay önce türkcellden türk telekoma geçtim önce faturasızdaydım (self 7gb paketinde) sonra faturalı paket önerisi yaptı türk telekom 15gb 1000sms 1000dk 35 tl ilk 3 ayda internetim 2 ye katlıyor paketim 30GB şuanda salla kazanda her hafta 5yada 2 gb felan veriyor geçen ay cepten 40 gb’a yakın kullanmışım ?
(Çok rahat oluyo ama bitecek korkun felan yok dışarda serbestce kullanıyorsun turkcelldeki paketim 4gb dı?)