Sınırsız internet düşünüyorum öneri ve yardım

Bu konuyu okuyanlar

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar suanda kulllanmakta olduğum vın modemin sözleşmesi 20 gün sonra bitiyor. bende sınırsıza geçecem ama uygun fiyata bildiğiniz sınırsız varmı, sınırsız net öneri ve tavsiyelerinizi bekliyom.

silentface

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar suanda kulllanmakta olduğum vın modemin sözleşmesi 20 gün sonra bitiyor. bende sınırsıza geçecem ama uygun fiyata bildiğiniz sınırsız varmı, sınırsız net öneri ve tavsiyelerinizi bekliyom.
hocam size bi kaç önerim var.
1.telefon hattınız varsa 12 ay taahhütlü 8mb sınırsız 39,90
2.telefon hattınız varsa taahhütsüz 8mb sınırsız 49,90
3.telefon hattınız yoksa ve Antalya,Konya,Burdur,Isparta ve Kahraman il ve ilçelerinde ikamet ediyorsanız 8mb sınırsız 59,90

daha ayrınıtlı bilgi için iletişime geçebilirsiniz PM veya skype : [email protected]

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
gecen uydunet 5 mb sınırsıza gectim kampanya var 31 haziran 2013 kadar memnun kaldım hızda her hangi bir düşüş yok varsa binanda kablotv sistemi uydunet al derim AKN yok sınırsız

- - - Mesaj Güncellendi - - -

telefon hattı yok malesef

Telefon olması mühüm değil cekersin bir tane evin yakında vardır telekom hatı kaç metreyse alırsın kablo cekersin TTnet bağlar ilaki telefon olması gerekmiyor

faststyla94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon hattı varsa taahütsüz bir şekilde 50 gb adil kotalı 8 mbite kadar limitsiz pkatin ücreti 49 tl dir.Taahütsüzdür.

Özel mesajla ulasabilirsiniz