Sınırsız internet 8mb taahhüt yok 49,90

Bu konuyu okuyanlar

silentface

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaşlar doğru duydunuz taahhüt yok 8mb hız 50gb akn 49,90
ne diyorsunuz?
www.goonet.com.tr
bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurum bi arkadaş anlattı banada geçiş aşamasında falan ben yardımcı olurum sizlere
iyi forumlar.

bu arada kullanan var mı?goonet te herhangi bir paket

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
yeni bir firma sanırım daha önce hiç duymadım ?

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Akk işi bitiriyor ancak akk olmadan nasıl olur ki ?

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
@zoki olmayan yokki akk olmayan paketler var ama fiyatları yazmama gerek yok sanırım

- - - Mesaj Güncellendi - - -
@Empatik aknsiz bir hayat olmaz artık adamlar bunu beyninize yazın diyorlar resmen inanıyorum birgün akn bitecek kolay değil 27.ci yüzyılda yaşıyoruz ama inanıyorum bir gün akn tarihin tozlu sayfalarında yer alacak ama allah bilir gerçi ama ben o günleri göreceğimden hiç ama hiç ümitli değilim kardeşim sizler görürsünüz inşallah

yaşımı şöyle çıkartın türkiyede bir zamanlar 256 kb hızında bağlanıyoduk en yüksek hız 512 kb idi ve ben o zamanlar orta 2ye gidiyodum acaba ben kaç yaşındayım :)

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
256 kbps gayet iyi bi hızdı o zamana göre aslında :D şimdi 20 mbit kesmiyor :D

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
256 kbps gayet iyi bi hızdı o zamana göre aslında :D şimdi 20 mbit kesmiyor :D

öyle hızlıydıki arkadaşlar arasında hava bile atıyoduk vaaayyy 256 kb net bağlatmışın abi 128 kble bağlanan arkadaşlar ezik kalıyodu bizde 512 kbla bağlanan arkadaşlara ezik kalıyoduk :)

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
8mb hep üst sınır hızını söylüyorlar birde alt sınırını söyleseler alacan haftaya internetin yerlerde sürtecek onlarda biliyorlar ki bu arada birkaç enayi çıkar bizde kesemizi doldururuz insanların çoğu mahkeme ile uğraşmıyor alt sınırı 7mb veriyorsa ben alıyorum altına düşerse fatura ödemem

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Fasa fiso. Kampanyalara baktım. Çoğu geçmiş ancak sitede halen yayınlıyorlar. Zaten kampanyalar sadece 3-5 ille sınırlı ve bu iller arasında İzmir, İstanbul, Ankara gibi iller yok. Sınırsız diyorlar ancak detaya baktığınızda limitsiz ve AKK yok, AKN var. Aynı olay. :)
İnternet kafeler için 24-100MB arası sınırsız seçenekler var. Onların en ucuzuda 179TL'den başlıyor.

silentface

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hemen geçerim tahüt yoksa
1megabit e 45tl veriyorum

http://www.goonet.com.tr/Sayfalar/7/Internet/ADSL-Paketleri.aspx

burada 63tl diyor ve her şehirde yok sanırım
Kampanya Antalya,Konya,Burdur,Isparta ve Kahraman il ve ilçelerini kapsamaktadır vsvs...
bu benim söylediğim paket her yere veriliyor.fiyatıda 49,90 sitede güncelleme olmamış olabilir.

8mb hep üst sınır hızını söylüyorlar birde alt sınırını söyleseler alacan haftaya internetin yerlerde sürtecek onlarda biliyorlar ki bu arada birkaç enayi çıkar bizde kesemizi doldururuz insanların çoğu mahkeme ile uğraşmıyor alt sınırı 7mb veriyorsa ben alıyorum altına düşerse fatura ödemem
o alt sınır sizin alt yapınıza bağlıdır.tüm paketler de zaten tüm firmalarda örneğin 8mb e kadar dır.kesin 8 diye bişey yoktur.alt yapınız ne kadar destekliyorsa tabi bunu almadan önce de alt yapını ne kadar destekliyor öğrenebilirsiniz.

Fasa fiso. Kampanyalara baktım. Çoğu geçmiş ancak sitede halen yayınlıyorlar. Zaten kampanyalar sadece 3-5 ille sınırlı ve bu iller arasında İzmir, İstanbul, Ankara gibi iller yok. Sınırsız diyorlar ancak detaya baktığınızda limitsiz ve AKK yok, AKN var. Aynı olay. :)
İnternet kafeler için 24-100MB arası sınırsız seçenekler var. Onların en ucuzuda 179TL'den başlıyor.
bu kampanya heryere veriliyormuş.32 vdsl i 179 a veriyorlar daha ne bence çok uygun böyle bi paket sunan varsa söyleyin bizde bilelim.üstelik taahhüt yok akn yok.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Bak canım kardeşim.
Senin goonet'te çalıştığını anlayacak kadar forumlarda gezmişliğim var.
Patronuna söyle, insanlar internet servis sağlayıcısını 1-2 lira daha ucuz vermek için değiştirmez.
Hem de yeni çıkmış, güvenilir olmayan, her yere hizmeti olmayan, kendi altyapısını kullanmayan, sizin gibi belirsiz firmalara...

Ne yapılması lazım sana açıklayım.
- Kendi altyapısı olacak.
- Hizmet alanı çok geniş olacak.
- Fiyatlar arasında en az 10 TL oynama olacak ya da hızlar arasında en az %50 fark olacak.
- İnternet hızı kadar ping süreleri de düşük tepkimeli ve stabil olacak.

- Bonus olarak AKK olmazsa, bu yukarıdakiler olmasa bile rağbet görür.

Hadi iyi forumlar...

faststyla94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bak canım kardeşim.
Senin goonet'te çalıştığını anlayacak kadar forumlarda gezmişliğim var.
Patronuna söyle, insanlar internet servis sağlayıcısını 1-2 lira daha ucuz vermek için değiştirmez.
Hem de yeni çıkmış, güvenilir olmayan, her yere hizmeti olmayan, kendi altyapısını kullanmayan, sizin gibi belirsiz firmalara...

Ne yapılması lazım sana açıklayım.
- Kendi altyapısı olacak.
- Hizmet alanı çok geniş olacak.
- Fiyatlar arasında en az 10 TL oynama olacak ya da hızlar arasında en az %50 fark olacak.
- İnternet hızı kadar ping süreleri de düşük tepkimeli ve stabil olacak.

- Bonus olarak AKK olmazsa, bu yukarıdakiler olmasa bile rağbet görür.

Hadi iyi forumlar...
Merhaba

öncelikle kampanya süresi bitmiş diyen arkadaslara sesleniyorum yazan 5 ilde 39,90 geri kalan illerde 49,90 dır kampanya ve devam etmektedir.
Fiyatlar arasında zaten 10 lira oynuyor taahütsüz olarak kıyaslarsanız ttnet 63 lira iken goonet 49 lira(gene taahütsüz)
Ping süresini turk telekom altyapısından internet alındıgı için sandıgınız gibi oynananmıyor.
Akk olmazsa ragmet görür görmesinede dsl toptan satıs fiyatlarına bakarsanız google dan böyle ucuza satmanın imkanı varmı yokmu görebilirsiniz :)

iyi forumlar dilerim herkese...