Sinema sohbet

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

arsenik

Rektör

neet

Guru
Onursal Üye
Şu asya filmlerinde en sevdiğim olay kan görüntüsünü esirgememeleri. :D Bir de filmde yine tanıdık yüz choi min shik'i beğendim. Adam bu filmler için yaratılmış. :D

http://asianwiki.com/Choi_Min-Sik

Senin dediği eleman da fena oynadı ama cidden iyiydi. :D

Bu da tavsiyem. :D

http://yeppudaa.com/showthread.php?t=50206
tavsiyeni listeye eklemekle birlikte
merakla beklediğim the berlin file ve darknes$'in listesinden sonra izlerim.
yalnız beklentiyi büyük tutarım haberin olsun. :D
New World'ün kalitesi ortada.
Min Sik bu sefer yanlış ata oynadı :p

ssslytherin

Asistan
Aklıma Harry Potter takıldı. Bu Felsefe Taşı'ında Profesör Quierrel sarığının altında Voldemort'la dolanıyordu. Potter'ın süpürgesini Quidditch maçında Quierrel lanetlerken, Snape karşı-lanet yaparak Potter yere çakılmasını engellemeye çalışıyordu ve Quierrel kendisini Snape'in engellediğini biliyordu.. Daha sonra Quierrel Hogwarts'a troll sokup, bütün hocaların dikkatini mahzene çekerek, felsefe taşını almak için 3. kattaki yasak odaya gidiyor, ama Snape numarayı yutmayıp onu yakalıyor ve tehdit ediyordu.

Şimdi kafama takılan yer, Quierrel Snape'in aslında Potter'ın yanında olduğunu biliyor. Dolayısıyla sarığının altındaki Voldemort da Felsefe Taşı'ndan beri bunu biliyor. Peki nasıl oluyor da taa serinin sonuna kadar Snape; Voldemort'un hizmetkarı gibi görünüp, aslında Dumbledore'a muhbirlik yapıyor? Salak mı Voldemort, gördüğünü unutuyor?

neet

Guru
Onursal Üye
Aklıma Harry Potter takıldı. Bu Felsefe Taşı'ında Profesör Quierrel sarığının altında Voldemort'la dolanıyordu. Potter'ın süpürgesini Quidditch maçında Quierrel lanetlerken, Snape karşı-lanet yaparak Potter yere çakılmasını engellemeye çalışıyordu ve Quierrel kendisini Snape'in engellediğini biliyordu.. Daha sonra Quierrel Hogwarts'a troll sokup, bütün hocaların dikkatini mahzene çekerek, felsefe taşını almak için 3. kattaki yasak odaya gidiyor, ama Snape numarayı yutmayıp onu yakalıyor ve tehdit ediyordu.

Şimdi kafama takılan yer, Quierrel Snape'in aslında Potter'ın yanında olduğunu biliyor. Dolayısıyla sarığının altındaki Voldemort da Felsefe Taşı'ndan beri bunu biliyor. Peki nasıl oluyor da taa serinin sonuna kadar Snape; Voldemort'un hizmetkarı gibi görünüp, aslında Dumbledore'a muhbirlik yapıyor? Salak mı Voldemort, gördüğünü unutuyor?
şu seriyi iyi ki izlemedim dedim bir kere daha evet izleyen varsa bir yorum yapsın. :D

neet

Guru
Onursal Üye

Wolverine 3D Sinemalarda!!!
"Jean Grey in ölümünün ardından büyük bir depresyona sürüklenen ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverine, yıllar önce hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendisinden yardım istemesi sonucu Japonya ya gidip onu görmeye karar verir. Burada kendisine sunulan öneriyi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlük yetisinden kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir. Ancak bu etapta Silver Samurai isimli ölümcül bir düşman edindiğinin farkında değildir. Bu düşmana acımasız Viper ın da eklenmesiyle, tarihi bir savaş başlar. Wolverine bu savaş sürerken, mutant yanına ve geçmişinden gelip kabusu olan bir gizeme karşı da mücadele etmek zorundadır." (mybilet)
Evet var mı giden ?
Yoksa yarın açılışı yine ben mi yapıyorum. :D

PetyrBaelish

Profesör
Şehir dışında olduğum için hiç aktif olamıyorum.
friendly The Colony'i izledim kısaca beklentileri karşılıyor ve kendisini izlettiriyor. Sadece istenilen korku ve gerilim yeterince verilememiş.

Oyunculuk'lar da güzel. İzlemeyenlere tavsiye ederim.

friendly

Rektör
Şehir dışında olduğum için hiç aktif olamıyorum.
@friendly The Colony'i izledim kısaca beklentileri karşılıyor ve kendisini izlettiriyor. Sadece istenilen korku ve gerilim yeterince verilememiş.

Oyunculuk'lar da güzel. İzlemeyenlere tavsiye ederim.
Tamam, teşekkür ederim, Listeye aldım :)

tambjk

Profesör

Wolverine 3D Sinemalarda!!!
"Jean Grey in ölümünün ardından büyük bir depresyona sürüklenen ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverine, yıllar önce hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendisinden yardım istemesi sonucu Japonya ya gidip onu görmeye karar verir. Burada kendisine sunulan öneriyi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlük yetisinden kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir. Ancak bu etapta Silver Samurai isimli ölümcül bir düşman edindiğinin farkında değildir. Bu düşmana acımasız Viper ın da eklenmesiyle, tarihi bir savaş başlar. Wolverine bu savaş sürerken, mutant yanına ve geçmişinden gelip kabusu olan bir gizeme karşı da mücadele etmek zorundadır." (mybilet)
Evet var mı giden ?
Yoksa yarın açılışı yine ben mi yapıyorum. :D

Geçen gün gittik arkadaşlarla :) Eşim dışında beğenen olmadı, halbuki x-men fanatiği olan bizlerdik.

Film x-men yada wolverine filminden ziyade samuray filmi. Kötü film değil fakat beklentilerimin altında kaldı.

Kişiler arasındaki ilişkiler çok zayıf kalmış, yeteri kadar işlenmemiş. Kimle kimin arasında ne gibi bir duygusal bağ var çözemiyorsunuz. Filmin başından sonuna, wolverine'in kendisini hiç alakadar etmeyen bir savaşın içine niye balıklama atladığını düşünüp durdum diyebilirim.

Önceki filmlerde wolverine'in intikamını seyirci yaşıyor ve beraber alıyordu. Yada kazansın diye , ölmesin diye dua ediyordu :) Bu film de hiç böyle bir duyguya kapılmadım. Seyirciyi içine çekememiş yönetmen.

12ada

Doçent
The Walking Dead ilk sezon çok iyiydi 2.sezon battı, 3. sezon daha da batırdı. ''Lost çok bozdu'' gibi oldu. 14.bölümde bıraktım 3.sezonu :) 2 Gün önce izleyeyim dedim malumunuz yeni sezon çıkacak toparlanır belki diye.

neet

Guru
Onursal Üye
Under the dome adlı bir dizi var.
ilk bölümünü birazdan izlemeyi düşünüyorum.
Bilim kurgu pek sevmeme rağmen.
deneyen var mı aramızda ?

neet

Guru
Onursal Üye
elysium ve the heat filmlerine giden var mı ?
the heat' e öncelik vermeyi düşünüyorum.komik geldi bana :)

stat counter