Şimdiye kadar tahminen kaç film izledin?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
142
Aynen öyle oldu. Varsın konu kaldırılsın, mesajlar silinsin ya da devam etsin fark etmez.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Oki bakalım.
"Klavyeyi bir yerine/yerlerine monte ederken" derken, masanın üstü de bir yerdir. Eliyle tutuyorsa, eli de bir yerdir. Başının üstüne koyup, ayağının altına alacak değil sonuçta. Kısaca klavyeyi yerleştirdiği herhangi bir yer. Yalnız bu söz, mecaz anlam içeriyor. Bu da kişinin algısına göre değişebilir. Zikrin neyse, fikrin de odur. "Monte etmek" sözü, size neyi çağrıştırıyor?
Çocuk muyuz? Görünen köy kılavuz istemez...
Yoksay butonu <3

Reaksiyon puanı
142
Usain, sen de her şeye alınıyorsun kardeşim. Yok yere konuyu bu aşamaya getirttin. Varsın olsun, dünya malı.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Derdim işi tatlıya bağlamaktı; öyle konuyu uzatayım, tartışayım gibi bir amacım yoktu. Ama ne yazık ki olmadı. Üstüne kötü niyetli, kötü fikir sahibi oldum. Olsun; gören gözler var olsun.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Derdim işi tatlıya bağlamaktı; öyle konuyu uzatayım, tartışayım gibi bir amacım yoktu. Ama ne yazık ki olmadı. Üstüne kötü niyetli, kötü fikir sahibi oldum. Olsun; gören gözler var olsun.
Usta benim size hiçbir lafım yok. Aksine sizi destekliyorum. Yanlış anladınız galiba.:confused:

Reaksiyon puanı
142
Konunun akışı dışında hareket etmeye devam ediyorsunuz. Yanlış yöne kavradığınız durumu savunmanız ironik. Rica ediyorum, avukatlık bürosu değil bu konu. Yanlış olarak algıladıklarınızı rapor edin.
Usain kardeşim, cahlliğine koyveriyorum. Sen, emir ya da ben olsam ne olur olmasam ne olur? Birbirimize mi bağlıyız sanki. Çok rica ediyorum, hiçbir konuma yazmayın lütfen. Forumda seni ve seni destekleyenleri tanımam iyi oldu. Alakasız cevaplar ile konuyu amacının dışına taşıdınız. Az büyüyüp olgunlaşın. Yuklarıda da belirttiğim gibi, fikriniz neyse zikriniz de odur. Size başka yazma gereği duymuyorum. Takılın kafanıza göre.

Son düzenleme:

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Son kez söylüyorum. Lütfen anlayın. Konuşurken karşıdaki insanı düşünmeden yazıyorsunuz. Size hatalı olduğunuzu söyleyince de kabullenmiyorsunuz. Konuşmalarıcınız kırıcı. Bunu kabullenmeyerek konuyu uzatan sizsiniz. "Klavyeyi bir yerine monte ederken" lafınız hoş değil. Tek söylediğim bu.
He yok bu laf güzel, ben günlük hayatta da hep böyle konuşuyorum zaten diyorsanız o kendi tercihiniz. Ben sadece uyardım. Bu size geçer, geçmez umrumda değil bu saatten sonra.