şimdi lg g4 alsam...

Bu konuyu okuyanlar

Alidenizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet şimdi Hepsiburada dan LG G4 sipariş etsem bana 500 lü seri gelme ihtimali var mı yoksa 607 serili mı gelir . LG tr garantili alacağım

Alidenizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Peki sizce beni asagı yukarı kaç sene götürür bu telefon. Çok oyun oynamam büyük donanım isteyen oyunları hiç oynamam , sosyal medyaya takılırım fotoğraf çekerim, PDF olur film izlerim.

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
yıl gitmesi bile şans. anakartı krıonik hatalı. tavsiye etmiyorum g4 ü

Alidenizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Peki doğru seriyi bulunca beni kaç sene götürür? Muhtemelen LG tr garantili alırsam sıkıntı çıkınca ya anakartı güncel serili olanla değiştiriyor ya da yeni telefonla değiştiriyor. Ama yıl 2017 oldu ve bu telefon sanırım 2015 de tanıtıldı, yani vadesi ne zaman dolar, beni ne kadar taşır. Kamerası çok iyi.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Evet şimdi Hepsiburada dan LG G4 sipariş etsem bana 500 lü seri gelme ihtimali var mı yoksa 607 serili mı gelir . LG tr garantili alacağım
Şahsi fikrim hiç bulaşmayın derim en iyi seri gelse bile uzak durun.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Şahsi fikrim hiç bulaşmayın derim en iyi seri gelse bile uzak durun.
bakınız şahsi fikriniz olabilir ama insanları yanlış yönlendirmek iyi birşey değil.
Tamam hocam cevap için teşekkürler.
Kardeşim lg tr garantiliyse ve sorunsuz seri ise senin de gönlün varsa kesinlikle al. Elimde şu an g4 var sene 2017 ve ben hala çok sağlam bir şekilde kullanıyorum. Donma kasma zaten yok olmasın da bi zahmet. Kamerası dediğiniz de gibi çok iyi. Sizin yapacağınız islerle de zaten çok yormaz telefonu. Ben çok memnunum size de alacaksanız şimdiden hayırlı olsun

Alidenizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bakınız şahsi fikriniz olabilir ama insanları yanlış yönlendirmek iyi birşey değil.

Kardeşim lg tr garantiliyse ve sorunsuz seri ise senin de gönlün varsa kesinlikle al. Elimde şu an g4 var sene 2017 ve ben hala çok sağlam bir şekilde kullanıyorum. Donma kasma zaten yok olmasın da bi zahmet. Kamerası dediğiniz de gibi çok iyi. Sizin yapacağınız islerle de zaten çok yormaz telefonu. Ben çok memnunum size de alacaksanız şimdiden hayırlı olsun
Sağolasın kardeşim tam Alcan telefonu birisi bişey diyor VAZ geçiyorum ama kendi servisi De iyi çalışıyor

Reaksiyon puanı
16,118
nerden bulup da alıcan? LG toplattı G4'leri yok ki...

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Rus ruleti oynuyormuş gibi düşün. Eski seri gelirse al başına belayı, yeni seri gelirse umarım kazasız belasız kullanırsın o telefonu. Yine de ekran sararması, ghost screen ve anakart sorunları yeni seride de meydana gelebiliyor. Arkadaşım 2 kere değişim yaptırdı. İkincisinde hakem heyetine gitti yapmıyorlar diye, yenisinde şuan sorun yok ama çok ısındığını söylüyor. Buz gibi havada çok ısınıp ekran parlaklığını açmasına izin vermiyor telefon.

Reaksiyon puanı
16,118
sahibinin üşümesine engel olmak için dijital cep sobası modu koymuşlar g4'e...

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Arkadaş o kadar yeriyorsunuz ki telefonun sorunlarını, tamam haklısınız hatalı serileri var ama hatasız olanda bi kusur yok, sırf benim telefonum diye değil amcamda da var ikimizin da hiçbir sıkıntısı yok. O yazılımsal birşey sicakligindan dolayi parlakligi acmamasi yani bizimki h818p farkli ulkenin sürümünü kullanıyoruz ithalatci garantili ve daha büyük sorununu gormedim simdiye kadar

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
yanlış yorum yapmayın derim, zaten burdaki amacımız doğru seri olanı bulmak
Hocam benım arkdasımda o hatasız olan (hatasız, bunda sorun yok, bu diğerleri gibi değil) denilen seriden aldı fakat sorun aynı. Anakart yandı. Şuan lg g5 aldı garantiden.Bence çok şanslı olmak lazım Lg g4 alıp sorunsuz kullanmak için ...

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Hocam benım arkdasımda o hatasız olan (hatasız, bunda sorun yok, bu diğerleri gibi değil) denilen seriden aldı fakat sorun aynı. Anakart yandı. Şuan lg g5 aldı garantiden.Bence çok şanslı olmak lazım Lg g4 alıp sorunsuz kullanmak için ...
o zaman ben çok şanslıyım :D:D:p

KaakMaZoT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşım g4 ile ilgili fikrim yok ama yaklaşık 3 yıldır g3 kullanıyorum sadece 1 kere anakart değişti oda ben twrp yüklerken bataryayı çıkardım ondan dolayı. Onun haricinde hicbir kusur hicbir arıza yada problem görmedim yaşamadım. Açıkçası lg severim. G3 bile hala çatır çatır çalışıyorsa g4 neler yapıyor dur allah bilir [emoji43][emoji23] bence hoşuna gidiyorsa düşünme al tabiki son söz senin :) bu arada g4 android 7.0 alacak ama ne zaman bilmiyorum. Bundan yukarısını bekleme almaz.
Not: bende senin gibi oyun oynamam. genellikle internet, teknoloji haberleri, forumlara takilirim, film Ve dizi izlerim arada youtube video izlerim onun haricinde birşey yapmıyorum şuan bile gayet yeterli düzeyde çalışıyor 3 yıllık cihaz.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Arkadaşım g4 ile ilgili fikrim yok ama yaklaşık 3 yıldır g3 kullanıyorum sadece 1 kere anakart değişti oda ben twrp yüklerken bataryayı çıkardım ondan dolayı. Onun haricinde hicbir kusur hicbir arıza yada problem görmedim yaşamadım. Açıkçası lg severim. G3 bile hala çatır çatır çalışıyorsa g4 neler yapıyor dur allah bilir [emoji43][emoji23] bence hoşuna gidiyorsa düşünme al tabiki son söz senin :) bu arada g4 android 7.0 alacak ama ne zaman bilmiyorum. Bundan yukarısını bekleme almaz.
Not: bende senin gibi oyun oynamam. genellikle internet, teknoloji haberleri, forumlara takilirim, film Ve dizi izlerim arada youtube video izlerim onun haricinde birşey yapmıyorum şuan bile gayet yeterli düzeyde çalışıyor 3 yıllık cihaz.
G3 ten memnun kalan tek insan oğlu olabilirsin bence:))

Bende kullandım pil en fazla 3 saat gidiyordu...

Performans s5 in yarısı kadardı:))

Telefonu 30dk kullandıktan sonra kamerada flash kullanamıyordum telefon çok ısındı diyordu...
Not: Ben 2gb şik versyonu kullandım...