"Simcity 5" mi "Cities Skylines" mi yoksa "Cities XXL" mı?

Bu konuyu okuyanlar

witlaus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar başlıktaki oyunlardan birini indireceğim. Hangisi daha kapsamlı ve daha eğlenceli? Hagisini indirmemi tavsiye edersiniz? Bu arada oyunlar crack'lı olacak.

xShift

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar başlıktaki oyunlardan birini indireceğim. Hangisi daha kapsamlı ve daha eğlenceli? Hagisini indirmemi tavsiye edersiniz? Bu arada oyunlar crack'lı olacak.
Cities Skylines hakkın diyeceğim bu: CimCity 5 ise Cities Skylinesden önce 1 yıl kadar oynadım, en kötü bilgisayarlarda bile çalışır. Bazı can sıkan durumları vardır ancak Cities Skylinesten kat ve kat daha iyi olucaktır. Diğeri hakkın yorum yapamam.

witlaus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Cities Skylines hakkın diyeceğim bu: CimCity 5 ise Cities Skylinesden önce 1 yıl kadar oynadım, en kötü bilgisayarlarda bile çalışır. Bazı can sıkan durumları vardır ancak Cities Skylinesten kat ve kat daha iyi olucaktır. Diğeri hakkın yorum yapamam.
Sitelerdeki boyutlara baktığımda:
Cities Skylines - 2GB
Cities XXL - 5GB
Simcity 5 - 2GB

---- Mesajlar birleştirildi ----

Simcity 5 Türkçe mi? İnternette yama bulamadım da

Son düzenleme:

sezerr53

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Crackli olacaksa neyini soruyorsun sanki para verip alacan indir hepsini işte.

xShift

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Sitelerdeki boyutlara baktığımda:
Cities Skylines - 2GB
Cities XXL - 5GB
Simcity 5 - 2GB

Simcity 5 Türkçe mi? İnternette yama bulamadım da
Simcity 5 Türkçe oynamadım ben, Cities Skylines ı ise steam topluluktan Türkçe yapabiliyorsun.

witlaus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Simcity 5 Türkçe oynamadım ben, Cities Skylines ı ise steam topluluktan Türkçe yapabiliyorsun.
Onun yamasını buldum. Yni Cities Skylines'in Türkçe Yamasını

Simcity 5 Türkçe Yama olmadığı için Cities XXL indirmeyi düşünüyorum. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Son düzenleme:

xShift

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Onun yamasını buldum. Yni Cities Skylines'in Türkçe Yamasını

Simcity 5 Türkçe Yama olmadığı için Cities XXL indirmeyi düşünüyorum. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Simcity 5 oynamak için emin olun gram ingilizceye gerek yok. Ayrıca ingilizceniz ne kadar kötü olabilir ki, en kötü google çeviriye arada sırada bakarsınız derim ben.