Silinenmeyen Womic

Bu konuyu okuyanlar

hanifican35

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Eski kulaklığımın mikrofonu bozulduğu için Womic adlı telefonun mikrofonunu bilgisayara bağlayan bir uygulama kullanıyordum artık gerek kalmadı yeni kulaklık aldım ve halihazırda mikrofonu var. bu uygulamayı telefon ve bilgisayardan sildim ama hala womic bilgisayarda aygıt olarak kayıt aygıtı bölümümde yer alıyor ve bu da beni rahatsız ediyor bunun çözümü nedir acaba ?
72631

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Eski kulaklığımın mikrofonu bozulduğu için Womic adlı telefonun mikrofonunu bilgisayara bağlayan bir uygulama kullanıyordum artık gerek kalmadı yeni kulaklık aldım ve halihazırda mikrofonu var. bu uygulamayı telefon ve bilgisayardan sildim ama hala womic bilgisayarda aygıt olarak kayıt aygıtı bölümümde yer alıyor ve bu da beni rahatsız ediyor bunun çözümü nedir acaba ?Ekli dosyayı görüntüle 72631
Merhaba,
Dostum kaldırmak istediğiniz şeye sağ tıklayın devre dışı bırak olması lazım ona basın.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Aygıt yöneticisine girip ses denetleyici ses ile ilgili olan şeylerin üstüne gelip açın açtığınız zaman o aygıt gözükecektir sağ tıklayıp silin.