Silinen Dosyalarınızı Kurtarın

Bu konuyu okuyanlar

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarmak ister misiniz? Recuva bu işi sizin için ücretsiz olarak gerçekleştirebilir.

İsterseniz sabit diskinizden, isterseniz de USB bellek veya dijital fotoğraf makinenizin hafıza kartından... Nerede olursa olsun, yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirme şansınız her zaman var. Geri Dönüşüm Kutusu'ndan da silseniz veya Shift+Delete tuş kombinasyonunu kullansanız da mutlaka bu seçeneği bir yerlere not edin. Recuva, kısa sürede silinen dosyaları karşınıza getiriyor ve tek tıklamada yeniden kullanılabilir yapıyor.
recuva1237906798.jpg

:: Programın nasıl çalıştığını öğrenmek için buraya tıklayın

:: Recuva'nın son sürümünü 1.25.409 indirmek için buraya tıklayın

:: Program hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın

Yazan: Yavuz Şahin
SDN - http://shiftdelete.net

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Tsk hocam Recover My Files & Recover My Photos programlarini kullaniyorum dalında liderler!..

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
bu program facebook dan sildiğim fotoğrafları kurtarabilir mi ?

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
ozaman ben bunu indirmeyim :(

jackal02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
prog iyi güzelde denedim kurtarılan belgelerin sadece adı var resim ve dökümanlar açılmıyor??

thexx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bu programı kurdum.Baya yavaş gittiği için bilgisayarı açık bırakıp gittim.Geldiğimde bilgisayar takılmıştı.İnternet bağlantımda gitmişti ayrıca.Bende yeniden başlatayım dedim.Bilgisayar açılmadı.Windows 7 kuruluydu.Bende format deneyeyim dedim.İşin ilginci cdyi gördü ama hata verdi..Acaba hardddiskmi zarar gördü?