Sıkıştırılmış Dosyayı Çıkartamıyorum Yardım...!!!

Bu konuyu okuyanlar

Hacker Yusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Herkese merhabalar SDN Forum Üyeleri . Cevap Verecek olan üyelere şimdiden teşekkür ederim...

[KONU]

Bilgisayarımın harddisk'inde daha önce bir bad sector oluşmuştu . Harddisk 80GB'tı 73GB' Görünüyordu Bad sector yüzünden 53GB'a Düştü . Bilgisayarım sıkıştırılmış dosyaların tamamını çıkartamıyor . 1.67GB'nin üstünde yer kaplayan dosyların sadece 1.67GB'lık kısmını çıkartıyor ve ''Veri hatası (Döngüsel Artıklık denetimi) Yazısı çıkıyor.. Herkesin severek oynadığı PES2013 Oyunu bende sevdiğim için yüklemeye karar verdim . Dosyayı indirdim ama çıkartamadım . Direk dosyanın içinden kurulum yapmayı denedim olmadı . Sonra sildim.
µTorrent'le birdaha yükledim . İçinde .iso uzantılı dosya vardı . Dosyayı ''Daemon TOOLS Pro'' ile sürücüye aktardım . Ama yine dosyayı çıkartamıyordum . Sürücüye bağlıyken kurmayı denedim ''Sürücü boş '' Falan filan dedi . Bilgisayarımda 3 tane online oyun var . 3'ünüde indirme yöneticisi ile yükledim ama sıkıştırılmış dosyanın sadece bir kısmını kullanabiliyorum . Dosyaları tek tek atmaya çalıştım . Yaklaşık 1GB'lık bir .img uzantılı dosyayı çıkardım ama yaklaşık 350mb Olan .img uzantılı bir dosyayı çıkartırken aynı hatayı verdi .
3 Oyunla idare edemiyorum çok sıkılıyorum .
YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM....

Sistem özellikleri :

İşletim Sistemi : Microsoft Windows 7 Professional ( Lisanslı )
İşlemci : Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU E7400 @ 2.80GHz 2.79GHz
RAM : 2GB+1GB 800MHz DDR2 RAM
Anakart : ASUS P5KPL-AM SE
Ekran Kartı : ASUS HD AMD Radeon 5450 1GB+1.3GB VRAM

Son mesajlar