Sihirbazlık Numaralarım (Boyun Kıran Zincirden Kurtulmak, Levitaston, Tahmin)

Bu konuyu okuyanlar

Regarzarves

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar. Hobi olarak sihirbazlık ile ilgileniyorum ve boş zamanlarım da bunları kısa kısa videolar haline dönüştürüyorum. Yapmış olduğum birkaç numarayı sizlerle de paylaşmak istedim. Videolardan herhangi bir şekilde kazanç sağlama niyetinde değilim (Zaten en uzun video 2 dakika :D) Umarım hoşunuza gider

Boyun Kıran Zincirden Kurtulmak

Sonucu Daha Önceden Tahmin Etmek

Seçtiğiniz Kart Yok Oluyor

Tarot Destesi İle Levitasyon

SELO BEY

Profesör
Reaksiyon puanı
503
Merhaba arkadaşlar. Hobi olarak sihirbazlık ile ilgileniyorum ve boş zamanlarım da bunları kısa kısa videolar haline dönüştürüyorum. Yapmış olduğum birkaç numarayı sizlerle de paylaşmak istedim. Videolardan herhangi bir şekilde kazanç sağlama niyetinde değilim (Zaten en uzun video 2 dakika :D) Umarım hoşunuza gider

Boyun Kıran Zincirden Kurtulmak

Sonucu Daha Önceden Tahmin Etmek

Seçtiğiniz Kart Yok Oluyor

Tarot Destesi İle Levitasyon
Başarılar dilerim:)

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Hep merakım olmuştur bu işlere ama hiç yeltenmedim. Yaptığım en güzel hareket parmak kopartma sanırım :D

Regarzarves

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Başarılar dilerim:)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Her videonun üstüne biraz daha koymaya çalışarak izlemesi keyifli bir hale getirmeye çalışıyorum. Umuyorum daha güzel şeyler yapacağım :)

Hep merakım olmuştur bu işlere ama hiç yeltenmedim. Yaptığım en güzel hareket parmak kopartma sanırım :D
Genelde çoğu kişi sizin söylediğinizi söylüyor :) Hemen hemen herkesin bu tarz numaralara bir merakı var ve yapmak istiyorlar veya zamanında yapmak istemişler. Sanırım bu sebeple bir hayli ilgi topluyor... Çocukken parmak koparma numarası bana yapıldığında çok şaşırmıştım :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Bir dynamo olmanız için kaç fırın ekmek yemeniz gerekiyor. :)

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Kesin ip var ((=
Kartın hava da durmasını biliyorum.