Siğillerden Nasıl Kurtulabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Gfbercan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sual: Bir yakınımın elinde siğiller var, ilaçla tedavi edemedik, aksine büyüdüler. Bir çaresi var mı?

CEVAP
Siğil duası aşağıdadır:
Üç adet boğumlu arpa çubuğu alınır boğumları siğillerin üzerine sürülür ve Taha suresinin 105, 106 ve 107. âyetler bir defa okunur. Sonra çubuklar rutubetli bir yere gömülür ve çürümeye terk edilir. Çubukların çürümesiyle siğiller de Allahü teâlânın izniyle düşer.

İmam Kurtubi hazretleri buyuruyor ki:
Kendim ve başka kişilerde tecrübe ettim, faydalı oldu.

S .:.: www.mehmetalidemirbas.com :.:.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Ayak altında çıkanla elde çıka sigil için aynı ilaç kullanılır mı bilmem ama;Duoderm ve Verrutol isimli ilaçlar çok faydalı.

Tecrübeyle sabittir.:)

Dua yönü de es geçilmemeli arkadaşın anlattığı yolla sigillerinen kurtulan çok kişi tanıyorum.

ardeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biraz sabırlı olunup düzenli olarak duoderm kullanıldığında kesinlikle geçiyor. benim ayak tabanımda ve 4 parmakta vardı. 2-3 ay sürekli kullandım. şu anda eser bile yok.

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşım tam yerine geldin.Ama bu işler inanç meselesi ilaç ile geçecek şeyler değil bu durum.yakınlarınızda okuyan üfleyen teyze mutlaka vardır yani okuyan üfleyen dediysemde para karşılığı değil annenizin bi tanıdığı bile vardır bi araştır.ama çok inanmak gerekiyor.o kadına bir tane madeni para vereceksin.2 veya 3 hafta cumartesi günleri yemiş yaprağının sapınıbıçakla keserler her kestiğinde siğilini keseyimmi der o kadın yaşadığım tecrübelerden biliyorum ama yine söylüyrum mutlaka inanç önemli kendiliğinden geçiyor.şimdiden geçmiş olsun.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Benim de ellerimde vardı, bi tanıdık vardı hoca bi gün geldi işte siğillerin etrafını kalemle çizdi, dua ederek tabii sonra bi gün bi baktım siğil yok :)
Dua işe yarıyor gerçekten :)

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Hangi gün baktın siğig yok kaç gün sonra yani?

Ben geçenlerde netten araştırmıştım siğil kendiliğinden geçen bir hastalıktır diyordu da ondan sordum.

Ayrıca kesin bir tedavi yöntemi yok.Neden çıktığı da ne zaman kaybolacağı da kestirilemiyor hala.

O yüzden diyorum ki hani bu siğil duası olmasa da o siğiller geçer miydi acaba?

Duadan hemen sonra 1 2 gün içinde geçiyorsa amenna ama daha uzun bir süre sonra geçiyorsa..

Neyse Allah herkese sağlık versin:)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Gerçekten hatırlayamıyorum :(
Ben zaten pek fazla sorun etmezdim kendime siğilleri, ama o dua edildikten bi zaman sonra aklıma geldi, yaa bu adam benim elime bişeyler yapmıştı dedim bi de baktım siğiller yok :)
Ne kadar süre sonra baktım hatırlayamıyorum :(

eF.E

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Eczaneden alacağınız bir siğil bandıyla kurtulabilirsiniz, hemde epey kısa bir sürede.

eF.E

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Bu meret ayağın dibinde çıkınca işler o kadar kolay ilerlemiyor:)

:Nasır gibi valla...

Ayağın dibi derken nereyi kastediyorsun anlamadım ama :), sonuçta bant nereye istersen oraya yapıştırırsın.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Çakal Carlos. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilaada boğumlu arpa çubuğu mu gerekli?:) peki biz bu duayı kendimiz için okuya bilyomuyuz

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
İncir yaprağının sütü iyi geliyor diye biliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
verrutolü kullanıyorum ama hiç bir yararını görmedim herkez öyle diyo o ilaç yararlı diye ama şişesi bitiyo ve benim siğiller ürüyor:huh::(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Siğil İlacı Alabilirsin Eczanelerden Ama Önce Doktoruna Danış Derim Veya Siğil Duası Var Onu Okuyun Ve Siğil Olan Yere Üfleyin Benim Yengem Bendekileri Üflemişti Şimdi Siilden Eser Yok :)

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben sülüsyonla kurtulmuştum. Ancak sen yine de doktoruna danış