Sigara içince uykum geliyor başım dönüyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

beyler sigara icince basim donuyor bide uykum geliyor. sanaayide calistigim icin surekli dinc olmam gerek ama. sigara beni mahvediyor icmesemde olmuyor neden boyle oluyoor?

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Sigara kan akışını yavaşlatır. Doğal olarak bünye de yavaşlar. Yorulursun.

eSa

everything is possible..
Yasaklı
İçme o zaman :wink:

CMYK

Profesör
Sigara içme planı oluşturup yavaş yavaş iş vakitlerinde terket.

Almayacaksın kardeşim , böyle bırakırsın en güzel. :yes:

peki neden bende oluyor arkadaslarimda olmuyor?
Herkesin tütün veya alkol eşiği aynı olmayabilir. Örneğin biri 3 bardak içki ile sarhoş olurken bir başkası 6 bardak içki ile sarhoş olur. Sigara da aynı mantıkta olabilir. Sonuçta beyni etkiliyor. Siz daha dayanaksız olabilirsiniz tütün ürünleri deki maddelere.

Sigara içince, başının dönmesini değilde canlanmayı bekleme zaten. Zehir çekiyorsun sonuçta. :)

daha ciğerlerin ve vücudun çok temiz. bu işi bir nevi bağışıklık gibi düşün. şuan ciğerlerin sigara içtiğin zaman tüm zararlı maddeleri ayırmak ve sistemini korumak için tüm gücüyle çalışıyor ve bu da yorgunluk hissi veriyor. ama bir müddet sonra ciğerlerin artık "seninle mi uğraşacağım, benden bu kadar" diyecek ve temizleme işlemi yavaşlayacak. yavaşlayınca da vücudun daha az yorulacak. vücudun yorulmayınca da sen sanacaksın ki sigaranın sana zararı yok, ne delikanlı adamım ben be diyeceksin. sonra öleceksin.

Kokusu bile rahatsız edici bence umarım sigara alışkanlığını bırakırsın

pesimist

Rektör
Onursal Üye
daha ciğerlerin ve vücudun çok temiz. bu işi bir nevi bağışıklık gibi düşün. şuan ciğerlerin sigara içtiğin zaman tüm zararlı maddeleri ayırmak ve sistemini korumak için tüm gücüyle çalışıyor ve bu da yorgunluk hissi veriyor. ama bir müddet sonra ciğerlerin artık "seninle mi uğraşacağım, benden bu kadar" diyecek ve temizleme işlemi yavaşlayacak. yavaşlayınca da vücudun daha az yorulacak. vücudun yorulmayınca da sen sanacaksın ki sigaranın sana zararı yok, ne delikanlı adamım ben be diyeceksin. sonra öleceksin.
Çok güzel özetlemiş.

neet

Moderatör
Yönetici
Moderatör
uyku gelme olayını ilk kez duyuyorum. :D
ama kan akışına etkisi olduğundan ve zehirli bir duman aldığından baş dönmesi yapması normal.
daha yeni yeni başladı isen bırak gitsin.

ya cok guzel anlatmıssınız hepiniz ah keske bırakabilsem :) sanayi işini bırakıyorum ama haftaya zaten sınıfta kaldıgım için vermişlerdi cıkıcam bidahaki haftaya

beyler sigara icince basim donuyor bide uykum geliyor. sanaayide calistigim icin surekli dinc olmam gerek ama. sigara beni mahvediyor icmesemde olmuyor neden boyle oluyoor?
herşey beyinde bitiyor ve büyük azim istiyor.. bunları başarırsan bırakırsın aklına geldiğinde sakız,büskivi vs birşeyler ye unut.... zamanla zaten bırakırsın yada patlıcan ye ondada nikotin var en azından zararsız yapsın yemegini ye yada karnıyarık gibi yemekler ye patlıcan olan ben başlamadım çok iyiyim çevremde herkes içiyor....

stat counter