Şifre Yazmakla Vakit Harcamayın

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
İnternet sitelerindeki hesaplarınıza giriş yapmak için kullanıcı adı ve parola yazmakla vakit kaybetmek istemiyorsanız Password Prime'ı deneyin.

Hem tüm parolalarınızı saklayabileceğiniz hem de bu parolaların kullanılacağı yerleri tek bir tıkla açıp hesabınıza anında giriş yapabileceğiniz Password Prime yazılımını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Programı ilk kullanmaya başladığınız an sizden ana şifre yazmanız isteniyor. Bu şifre tüm hesaplarınızın korunacağı ana hesaba ait. Bu parola ile hesabınıza girdikten sonra Add butonu ile kullanıcı adı ve şifreler girerek hesabınızı düzenleyebilirsiniz.

password-k1227822124.jpg

Resmin büyük hali için üzerine tıklayın.
Üyelikli Sitelere Kolayca Erişin

Herhangi bir internet sitesindeki hesabınıza kolay yoldan ulaşmak isterseniz eklemiş olduğunuz madde üzerine gelerek Go To butonuna tıklamanız yeterli. Anında önceden belirlemiş olduğunuz siteye yönlendiriliyorsunuz. Ayrıca kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi Copy butonu ile hızlı bir şekilde kopyalayarak işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

İndirin

::
Yazılımı indirmek için tıklayın! (3,3 MB)

Bilgi için: Oversight Technology
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Opera ve ctrl + enter kombinasyonu.. Ne biri bir şey mi dedi :devil:

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
program güvenli mi? girdiğimiz bilgiler başka bir yere transfer ediliyor olabilir mi? ben anlamam böyle işlerden ama çok sakata geliriz öyle bir şey olursa tüm şifreler gider valla :)

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bütün gün kullanıcı adı ve şifre yazmaktan gına geliyor bazen!

ta2ccc

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar programı deneme amaçlı kurdum.İlk açılış penceresinde istediği kullanıcı adı ve şifreyi çeşitli şekillerde yazdığım halde kabul etmedi.Dolayısiyle programı kullanamıyorum.Acaba eksik birşey mi yapıyorum.Bilgilendirirseniz sevinirim.

Sevgi ile kalın.:)

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Ne kadar güvenli

sakallıoğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
QuickLogin'i kullanıyorum, Bu tip yazılımlar elim ayağım oluyor, Olaki virüs varsa bile 3 adet Virüs programıma güveniyor ve yazılımı kuruyorum. saygılarımla

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
program güvenli mi? girdiğimiz bilgiler başka bir yere transfer ediliyor olabilir mi? ben anlamam böyle işlerden ama çok sakata geliriz öyle bir şey olursa tüm şifreler gider valla :)

Mantıklı hacker yazılım olabilir bence gerek yok

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Firefox da password exporteri kullanıyorum :D çokta kullanışlı :D hatta clippings eklentisinide kullanıyorum heeeççççç şifre yazmıyorum :D

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Tamam iyide ben bişey soracam... Yaww böyle bi programa ne gerek varki... Zaten web tarayıcıları kullanıcı ismimizi ve şifremizi hatırlıyor ayrıyeten birde bunun için program kurmaya ne gerek varkii???