Sıfırdan site açıp uğraşmak zor iş :D

Bu konuyu okuyanlar

selo5454

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
10 gün oldu www.milyarbilgi.com artık içerik üretmekten gına geldi. bu işe sıfırdan başlıyorsan tek başına yürütmek hiçte kolay değil ancak 3 arkadaş falan olursan büyük ihtimal patlatırsın diye düşünüyorum ya sizler nasıl düşünüyorsunuz.
TEK YÜRÜTEBİLİRMİYİM

Reaksiyon puanı
5,172
Bu şekikde istersen 10 kişi olsun yine yürümez çünkü konudan konuya atlamışın. Ayrıca yazıların dilide yeterince iyi değil.

selo5454

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu şekikde istersen 10 kişi olsun yine yürümez çünkü konudan konuya atlamışın. Ayrıca yazıların dilide yeterince iyi değil.
konudan konuya atlamak sıkıntı değil'de, yazı olayı çok sıkıntı. Acele yazmaktan vede konstre olmamaktan dolayı yazılara ruh verememişim :D hepsini tekrardan gözden geçirmeliyim galiba :))

selo5454

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bugün adsense başvurum onaylandı :D biraz sevinçliyim morel oldu. arkadaşlar yanlız sıkıntım var yazı içine ve kategori bölümlerine nasıl reklam ekleyebilirim acaba önerebileceğiniz eklenti varmı bu arada sitemi gezip bana görüş bildirirseniz çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum www.milyarbilgi.com

Reaksiyon puanı
4
bugün adsense başvurum onaylandı :D biraz sevinçliyim morel oldu. arkadaşlar yanlız sıkıntım var yazı içine ve kategori bölümlerine nasıl reklam ekleyebilirim acaba önerebileceğiniz eklenti varmı bu arada sitemi gezip bana görüş bildirirseniz çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum www.milyarbilgi.com

Ortalama kaç gün sürdü onaylanması?

Panban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
geçerken denk geldim yazmadan edemedim, amerikayı yeniden keşfetmene gerek yok. amerika keşfedildi.
Site kurmuşsun içini kendince doldurmaya çalışıyorsun kendi kendine sanal harddisk kiralamışsın yazılarını orada saklıyorsun yaptığın şey bu.
Bunun yerine bütün insanların yazar olabileceği üreten ziyaretcilerin olduğu yazıların yayınının bile ziyaretcilerle onaylandığı bir dünya kur. Bu dediğimde var hiç heveslenme hatta. Ya da tüm dünyada çok okunmuş değer görmüş makaleleri yazıları senin algoritmanla sitende sun. ama sadece sun insanlar senden oraya geçsin ya da yayınladığı yerdeki alan senin sitende gösterimi yapılsın. Bu da yapıldı emin ol sevinme adı bundle.

Ama bir bak şu saydıklarımın ucu bir yerlere gidiyor. bunlar gibi düşün birde kendi internete açık dosyana kaydettiklerin yerine... koşar durursun böyle ter dökersin döktüğün terin amacı boş olur ne bekliyorsun bütün dünya senin siteni ziyaret etsin senin yazdıklarınımı okusun. senin yazını okumak için özellikle senin sitene mi gelsin..

yanlış anlama geçerken denk geldim yazmadan edemedım...