sıfır garantili aracın her yerinden boyası attı

Bu konuyu okuyanlar

pendik05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2 yıl önce sıfır aldığım Ford Fiesta aracımın 3 yıl boya garantisi bulunmaktadır. Şu an tavan, sağ kapı, kaput 16 yerinde boya atması oldu gün ve günde artmaktadır. Aracı garanti kapsamında servise götürdüm, servis boyaların kuruduğu ve attığının fotoğraflarını çekip Otosan'a gönderdiler ben araç değişim talep ettim. 444 3 673 no'lu Otosan tarafından arandım, araçtaki boya atmalarının dış etkenlerden kaynaklı olduğunu söylediler bu yüzden aracı garanti kapsamına sokamayacaklarını söyledir ve araç değişimi mi kabul etmediler. Bende tekrardan sordum geçen hafta 13 yerdi şu an nasıl 16 yerde atma oldu? kimsenin arabasında boya atma olmazken neden bu araçta oluyor? Cevaplarını yazılı olarak istedim iç yazışma olduğunu gönderemeyeceklerini söylediler. Aracın fabrikasyon hatası olarak boyandığı belli videoyuyu youtubea yükledim izlerseniz aracın ne hale geldiğini görecekseniz ne kadar çok kişi izlerse o kadar kişinin haberi olur video linki
https://youtu.be/y8OonbsPcGY

Ekli dosyalar

• IMG_2855.jpg
    IMG_2855.jpg
    70.7 KB · Görüntüleme: 577

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Çok geçmiş olsun Başkan tavanda olması çok kötü

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Geçmiş olsun aracın birden fazla yerde aynı anda boya dökmesi çok garip talebinize istinaden size yazılı yanıt vermeliydiler. Kendilerine başvuru sonucunu yazılı olarak istediğinize dair imzalı ekte kimlik bilgilerinizde bulunsun dilekçe yazın cevap vermek durumundalar.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Tıpkı bütün honda Civiclere dış etkenden göçtü dedikşeri gibi. Hemde hepsi aynı anda. Pehhhh.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
forddan oldum olası haz etmiyorum. suluboyayla mı boyamışlar o arabayı, yazık günah ya. üstüne tazminat vermeleri gerekirken kusur sizden kaynaklı ne demek. yazıklar olsun.

Reaksiyon puanı
16,118
hiç samimi değil videoyu link koyman ukalalık ford'un ayıplı arabayı satması da kaba ve sahtekar davranış yılların Ford'una yakışmıyor video linki düzeltilmeli.
ha adam geceleri ford fabrikasında boyacı boyayı bozuk attı...
kesin doluya maruz kalan arabalardan o.

pendik05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çok geçmiş olsun Başkan tavanda olması çok kötü
sağolun hocam tavan kapı kaput her yerde mantar gibi artıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

hocam dilekçeyi bile kabul etmiyorlar, avukatla görüştüm önce ihtar sonra dava açıcaz 2 -3 yıl sürermiş dava zaten otosanın dava umrunda değil adamlar 2-3 yıl kazanıyor kaybetse bile temyize götürüyor sallayabildiği kadar sallıyor

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Beyaz reng tercih edin güneiten dolayıda olabiliyor

pendik05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hocam dilekçeyi bile kabul etmiyorlar, avukatla görüştüm önce ihtar sonra dava açıcaz 2 -3 yıl sürermiş dava zaten otosanın dava umrunda değil adamlar 2-3