Sibel Kekilli, Instagram hesabını Türkiye'ye kapattı!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Fragger

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Web sitesi
www.aytacgogu.com.tr
Herkesin bir mesleği var. Sibel Kekilli'nin yaptı meslek olmasa internet üzerinden +18 videolar izleyemeyeceksiniz. Bu kadına hakaret eden bir çok kişinin yaptığı, "yediği kaba pislemek gibi" bir şey :D

DarKeN

Profesör
İyi yapmış yazık yani bir ara haber olmuştu medyada yaptığı yorumlardan dolayı girip inceleyeyim profilini dedim Türk olduğum için utanmama neden oldu Türklerin kızın profiline yaptığı yorumlar. Bizim geleneğimizde var bu maalesef gerek youtube olsun, gerek instagramda olsun ünlülerin veya kıskanılan kişilerin profiline yapılan yorumların altında hep utanç verici yazılar ve hepsi de Türk. Neden böyleyiz anlayamıyorum cidden. Bunun sebebini kıskançlık ve/veya cinselliğe aç bir toplum oluşumuza bağlıyorum. Bastırılmış duygular kendini bu şekillerde açığa çıkarıyor.

İyi yapmış, aklı şeyin de olanlar, kıza hakaret edip duruyordu. Muhatap olmayıp, ilişiğini kesmekle en iyisini yapmış.

Fragger

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Web sitesi
www.aytacgogu.com.tr
İyi yapmış yazık yani bir ara haber olmuştu medyada yaptığı yorumlardan dolayı girip inceleyeyim profilini dedim Türk olduğum için utanmama neden oldu Türklerin kızın profiline yaptığı yorumlar. Bizim geleneğimizde var bu maalesef gerek youtube olsun, gerek instagramda olsun ünlülerin veya kıskanılan kişilerin profiline yapılan yorumların altında hep utanç verici yazılar ve hepsi de Türk. Neden böyleyiz anlayamıyorum cidden. Bunun sebebini kıskançlık ve/veya cinselliğe aç bir toplum oluşumuza bağlıyorum. Bastırılmış duygular kendini bu şekillerde açığa çıkarıyor.
İyi yapmış, aklı şeyin de olanlar, kıza hakaret edip duruyordu. Muhatap olmayıp, ilişiğini kesmekle en iyisini yapmış.
Bu düşüncede olan insanlarımız bunu hak ediyor.

Fragger

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Web sitesi
www.aytacgogu.com.tr
Ben anlatmak istediğimi anlattım. Bu kadının kimseye bir zararı yok, normal bir oyuncu.

Hakaretleri ve küfürleri diğer insanlar gibi hak etmiyor.
Tamam işte bende hakaret edenlere ve küfür eden insanlardan bahsediyorum :) Eğer bir üstteki yazımı okusaydın muhtemelen anlayacaktın :D Farklı yollardan aynı kapıya çıkıyoruz :D

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:0)

stat counter