Show TV batıyor, son umut da yalan oldu!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,325
[h=3]Show'un kurtuluş planı elinde patladı![/h]
1364048534-untitled-6.jpg

Uzun süredir ekonomik sıkıntılar çeken kanalı şoke eden karar...

Show TV'nin yaşadığı mali kriz giderek derinleşirken kanalın son umudu da suya düştü. 6 büyük yapımcıdan destek istyen kanal yönetimi hüsrana uğradı.

Milliyet gazetesinin haberine göre Show TV Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Çaloğlu, sektörün önde gelen yapımcılarından Süreç Film’in sahibi Ali Gündoğdu, Tim’s Productions’ın patronu Timur Savcı, Mint Yapım’ın sahibi Birol Güven, Avşar Film’in sahibi Şükrü Avşar, TMC Film’in sahibi Erol Avcı ve Gold Film’in sahibi Faruk Turgut’tan kanalı ayakta tutmak için uzun vadeli bir ödeme planı karşılığında kendilerine dizi yapmalarını önermişti. Gold Film ve diğer yapım şirketleri Çaloğlu’nun bu davetine destek vermişti. Ancak son gelen haberlere göre taraflar şartlarda anlaşamadı ve anlaşma başlamadan bitti.

kaynak

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Ne alaka bilmiyorum ama Acun bu kanalı alacak gibi geliyor. 6. His beyfendi öyle diyor. Olmadık şeyleri hissediyor zaten düdük.

Goliath

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birazcık yenilik yapsa iyi olur. Sürekli pis 7liye yüklendiler diğer diziler hüsranla sonuçlandı. Yaptığı dizilerde saçma oldu zaten bence

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Daha Acun'a bir sürü borçları var. Gerçekten çok kalitesiz kanal haline geldiler... @Kurşun Kalem 'in dediği gibi Acun kanalı satın alırsa sadece kendi yapımlarıyla bile uçurur.

ivejz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Show TV'nin Acun Ilıcalı'ya çok büyük borçları var onları zaten ödeyemez onun yerine kanalı ona devretsinler bence, ki gidişat onu gösteriyor !

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Acun un star tv ile anlaşması var kısa vadede show tv yi canlandıramayacağı için o iş yaş gibi görünüyor.. Hem ayrıca televizyonculuk başka bişey Acun sadece yapımcı..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
işin komik tarafı bir yayın kuruluşunu ayakta tutacak pogramların şu saçma sapan gerzek dizilere bağlanıyor olması, işte halkımızın takdiri bu kadar, dizi iyi kuruluş ayakta kalır, gerisi boş :))))hey gidi heyyy, bu memleketten halen kimin umudu var anlamış değilim

spor denilince akıllara ilk gelen futbol
film denilince kemal sunal
dizi denilince ucuz ucuz yapıtlar
haber denilince acıntı başlıklar

yarın öbür dün süleyman bitince diğer kanal da mı kapanacak, kuzey güney bitince de bir başkası kapanır, hepsi de ne kadar kapasiteli dizilerdir allah bilir, isimleri hariç ne işe yaralar bilinmez,

üzerimize uymayan bir medeniyet giymiş allahın çarıklı erkanıyız biz sadece,

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Show TV dua etsinde sadece bu dünya da batsın, ya Ahirette?...

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Acunun alıcakları kanalı almaya yeter heralde ama acunda alsa yani ne kadar gelişirdi [MENTION=48671]muratflash[/MENTION] dediği gibi.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Show Tv nin marka değeri tartışılmaz ancak varlığı ya da yokluğu günümüz dünyasında ne fark eder? Televizyonlarımızda yüzlerce kanal var, ülkedeki evlerin bir çoğuna internet girmiş kim Show Tv'nin yokluğunu çeker?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Kırmızı noktalı yayınlara devam etsinler bakın ne oluyor :) şaka bi yana en ksa zaman da batması dileğiyle :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
showu bu saatten sonra ancak tutti frutti kurtarır :)

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Neymiş öyle dizileri yapıp yapıp satmakla oluyormuş :D

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
muhteşem yüzyılı bırakmayacaktı hata etti :D

heroares

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkasında Çukurova Holding var . Kim nereye batıyor.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Batsın.Çok da Fi fi.:p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Daha Acun'a bir sürü borçları var. Gerçekten çok kalitesiz kanal haline geldiler... @Kurşun Kalem 'in dediği gibi Acun kanalı satın alırsa sadece kendi yapımlarıyla bile uçurur.
Yav [MENTION=63117]friendly[/MENTION] Kardeşim.Merakımı mazur gör.
Siz Hiç Uyumazmısınız?:mrgreen:
Ben Gece çalışıyorken bile sizi görüyorum burada ve hep Online durumdasınız.
Yoksa sürekli Gecemi çalışıyorsunuz?

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bu yaz batmasınlar. Doktorları tekrar izleyerek uzman doktorluktan yardımcı doçentliğe atlamak istiyorum.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Batsın.Çok da Fi fi.:p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yav @friendly Kardeşim.Merakımı mazur gör.
Siz Hiç Uyumazmısınız?:mrgreen:
Ben Gece çalışıyorken bile sizi görüyorum burada ve hep Online durumdasınız.
Yoksa sürekli Gecemi çalışıyorsunuz?

Estağfurullah abi :)

Çok az uyurum öyle diyelim. dün sabahtan bu yana hiç uyumadım. :) Sanırım bu akşama kadarda uykum gelmeyecek. Pc başında olduğum zamanlarda da forumu bi sayfamda hep açık bırakıyorum yeni bir şeyler varsa okumak iyi geliyor.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Estağfurullah abi :)

Çok az uyurum öyle diyelim. dün sabahtan bu yana hiç uyumadım. :) Sanırım bu akşama kadarda uykum gelmeyecek. Pc başında olduğum zamanlarda da forumu bi sayfamda hep açık bırakıyorum yeni bir şeyler varsa okumak iyi geliyor.
Geçen günde 'İki Tabak Manda yoğurdu yedim yine uykum gelmedi' demiştiniz.
Uyku durumu kişiden kişiye değişiyor gerçekten.
RABBİM Sağlık Sıhhat Versin.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Acun'un kanalı satın alacağı, yada büyük ortak olacağını çok büyük ihtimal olarak görüyorum bende.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Show TV artık kapanır, demedi demeyin.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
arkadaşlar neyin kafasını yaşıyorsunuz, arkasında Mehmet Emin Karamehmet var. yani Çukurova holding, Turkcell var demek batması imkansız. batsın mı derseniz banane batarsa batsın çokda fifi:p zaten izlediğimiz falan da yok :laugh:

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Geçen günde 'İki Tabak Manda yoğurdu yedim yine uykum gelmedi' demiştiniz.
Uyku durumu kişiden kişiye değişiyor gerçekten.
RABBİM Sağlık Sıhhat Versin.

Saol abi Allah Razı Olsun. Uykuyla ilgili bir problemim var. Çözemedik yıllardır bende onsuz yaşamaya alıştım diyebilirim...

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Çoktaaa tınnn. Hatta şu anda piyada olan tüm kanallar batsın diyeceğim lakin çalışanlarına acıyorum.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
arkada çukurova holding var da direk karlı şirketlerden para aktarma gibi bir şey olmuyor hepsinin bilançoları farklı sonuçta.
acun hem almaz hem de alamaz, kendisine borçlu batık kanalı napsın acun + starla da anlaşması var, anlaşma olmasaydı da farklı bir kanalla yine yapımları üzerinden mutabakata varırdı kanal kurmakla format satın alıp yapmıcı olmak farklı şeyler.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Bence boşuna hayal ediyorsunuz, bırakın kapansın. Pis Yedili emin ol başka kanala gider.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
batmaz. batarsa da ekonomik sıkıntıdan değil gözden çıkarıldığı için batar. patronu artık tv ile uğraşmak istemiyorsa batırır şirketini. türkiyedeki büyük iflaslara bakın hep patronlar kendi şirketlerini bilerek iflas ettiriyor. goldas örneğindeki gibi. borçları olan şirketi batırmak borçları ödemekten daha kolay oluyor bazen. ne de olsa borcu olan şirket battığı için borcu da kalmıyor.