Shiftdelete'den Şikayetçiyim! Neden hep Apple?

Bu konuyu okuyanlar

Nagiev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam ben israilden takibcinizim abi sdn ekibini seviyorum ama sdn artik eski sdn deyil nedeni ben galaxy s8 plus aldim cokda memnun kaldim irailde en cok satilan oldu. Fiyatlar turkiyeyle ayni. Shimdi iphone x ckdi onun iphone 7 diden fakini sadece tasarimda anliya bilirsiniz ic iosu hepsinde ayni siz hayla iphone 6 yi konusuyosunuz ama galaxy s8 unutdunuz sizin shoyle sorununuz var ya galaxy s8 le iphone x tasarim karsilasdirmasi mumkunmu samsung tasarimi gibi bisey yok efsane . Ve sunuda soyleyim israilde ve gurcustanda her iki ulkedede yasadigim icin biliorum samsung ve iphoneden baska her hangi gibi bi markayi almiyolar yani lafin kisasi sdn shimdiye kadar bu kadar takipciniz yukseldi boyle giderseniz bu rakam 10yil boyle kalir 400000takipci ne ya 8000000 turkiye karshisinda bunlarin icine azer baijanda dahil

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Forumumuza daha yeni gelmişsiniz. Hoş gelmişsiniz. Forumumuzda her türlü telefonumuz konuşulmakta. Varsa sorunu çözülmektedir. You-tube kanalımız yeni iphone ile ilgili videolar elbette çıkacakcak çünkü daha yeni geldi. Note 8 ve s8 ile ilgili de pek çok videomuz bulunmaktadır ayrıca.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Cevap çok basit.Kalite tesadüf değildir :) o yüzden apple :)

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Hoş geldin. Sıkı takipcimizsin ancak forumda yenisin sanırım. Forumu araştırırsan bir çok konu ve cihaz hakkında konuşup münazara yaptığımızı göreceksin. İyi vakit geçirmeni dilerim.

İyi Forumlar.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Forumumuza hoşgeldin.
Öncelikle biraz daha araştırıp, bakarsan Apple değil daha birçok telefonun incelemesini ve haberi yapılmaktadır. Sadece Apple ile sınırlı değildir...

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Samsung ve android kullanicilari daha agirlikli forumda.emin misiniz bu durumdan:))??

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Selam ben israilden takibcinizim abi sdn ekibini seviyorum ama sdn artik eski sdn deyil nedeni ben galaxy s8 plus aldim cokda memnun kaldim irailde en cok satilan oldu. Fiyatlar turkiyeyle ayni. Shimdi iphone x ckdi onun iphone 7 diden fakini sadece tasarimda anliya bilirsiniz ic iosu hepsinde ayni siz hayla iphone 6 yi konusuyosunuz ama galaxy s8 unutdunuz sizin shoyle sorununuz var ya galaxy s8 le iphone x tasarim karsilasdirmasi mumkunmu samsung tasarimi gibi bisey yok efsane . Ve sunuda soyleyim israilde ve gurcustanda her iki ulkedede yasadigim icin biliorum samsung ve iphoneden baska her hangi gibi bi markayi almiyolar yani lafin kisasi sdn shimdiye kadar bu kadar takipciniz yukseldi boyle giderseniz bu rakam 10yil boyle kalir 400000takipci ne ya 8000000 turkiye karshisinda bunlarin icine azer baijanda dahil
Biz daha fazlayız ;)

Nagiev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar ben youtube dan izliyordum yani foruma katilmadim hic shimdi katildim yukarda yazdiyim sdn ekibine soylemek icin lafim forumla igli diyil kerem hakki kana

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Ben ICQ zamanından beri bir görüşü savunurum... o zamanlar TC no su yoktu tabi de kimlik fotokopisi vardı..şimdi de bu tür marka değeri olan kuruluşlara kayıt için TC nosu şart koşulmalı ..tabi bu görüşümün konu ile alakası yok ama sanal alemde klavyelere bir ayar çekilmeli bence.Aklına esen istediği yorumu yazmakla kalmıyor hakaretlere küfürlere kadar işi uzatıyor.

Kimene isteyen istediği telefonu cihazı markayı tercih eder kullanır reklam yapar bedava dağıtır .Tekrar söylüyorum hafif ucundan konusu diye belirtmek istedim.

Saygılarımla İyi Forumlar

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Piyasa daki en pahalı en iyi en şık telefon en çok konuşulur. İphone X tabiki en çok konuşulacak. 7 ve 8 o kadar konuşulmuyor. Şu an en çok konuşulan;
1. İphone X
2. Note 8
3. Mate 10 pro
4. S8 ailesi
5. V30
Fiyat kalite şıklık önemli
İphone X i beğenmeyen telefondan anlamıyordur.
Tam ideal boyutta ve kullanışlı telefon. Ben android özgürlüğünü seviyorum ama iphone X muhteşem bişey bana hediye etmek isteyen çekinmesin öğrenciye hediye sevaba girersiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yok forumda Samsung'da Android'den bahsediliyormuş yok şuymuş yok buymuş :D :D
Adam direk YouTube kanalı hakkında konuşuyor direk site hakkında konuşuyor :D

Sdn katıksız kaliteli bir Apple taraftarı.

Apple Türkiye bunları rezil ettiği halde
Note 8 ile iPhone X arasındaki 30000 AnTuTu puanını çok çok çok çok (abartısız bir şekilde ) fazla diyecek kadar taraftarlar hemde

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Yok forumda Samsung'da Android'den bahsediliyormuş yok şuymuş yok buymuş :D :D
Adam direk YouTube kanalı hakkında konuşuyor direk site hakkında konuşuyor :D

Sdn katıksız kaliteli bir Apple taraftarı.

Apple Türkiye bunları rezil ettiği halde
Note 8 ile iPhone X arasındaki 30000 AnTuTu puanını çok çok çok çok (abartısız bir şekilde ) fazla diyecek kadar taraftarlar hemde
evet adam youtube kanalından bahsediyor.bende o kadar parayı gereksiz buluyorum.apple taraftarı konusuna bir şey diyemem.üstelik 3 kasımdan önce videolar yayınlanmayacaksaksa.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Şu son Iphone incelemesi siteye kötü reklam oldu.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
O videoya bizde baktik.bi taraftan element uydurmayin.yiv ipilci binlir

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
SDN'nin çok taraflı bir kanal olduğunu her zaman söylemişimdir zaten, bir çok teknoloji kanalını takip ederim ancak bu kadar taraflı ve abartılı videolar çekeni yok. (Forumdan bahsetmiyorum) zaten bu yüzden ben SDN'nin sadece forumunu okuyorum videolardaki aşırı taraflılık beni hep rahatsız etmiştir, videolarını mümkün olduğunca izlemiyorum.

Reaksiyon puanı
2,554
İphone x i beğenmeyen telefondan anlamıyor?
Bence öndeki o ucube asimetrik tasarımla bu telefonu beğenen kişi telefonu geçtim tasarımdan anlamıyordur.
Ya komple çerçevesiz yaparsın yada lg v30 gibi güzel bişi apple gibi yapmak için yaparsan sonucu böyle olur işte.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Bence öndeki o ucube asimetrik tasarımla bu telefonu beğenen kişi telefonu geçtim tasarımdan anlamıyordur.
Ya komple çerçevesiz yaparsın yada lg v30 gibi güzel bişi apple gibi yapmak için yaparsan sonucu böyle olur işte.
Tasarımda resmen benim bakış açıma sahipsin dostum aynen öyle ben ilk gördüğümde de aynısını söyledim ben şahsen 4 bin lirada olsa o x i almazdım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yüce iPhone X'e laf mı ettin sen ?
Tez kellesi alına