ShiftDelete.NET Vanası Kapanıyor

Valve Adlı Kullanıcı SDN Sitesinde Tekrardan Yetkili Olsun mu?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Valve

Valve Employee
Reaksiyon puanı
4
evet yakın bi zamanda tatsızlık çıktı. aday moderator yetkisi verilmişken geri alındı benden lisans anlaşmamı istediler bende verdim maalesef sahte gönderdin diye benden yetkimi geri aldılar. ve bu durumda he valve'deyim he başka bir yerde ben burada insanlara yardım etmek için varım ve bunu kendi adıma yapmıyorum farkındaysanız ismim gizli her hangi bir şekilde isim vermedim ben övünmeyi seven birisi değilim gerçek işim steam support ama SDN ekibi sitelerine zarar vereceğimi düşündü galiba ki zarar versem tüm konuları silerdim ki silmedim sadece düzenleme yaptım steam bölümünde eski konular vardı bende steam bölümü aktif olsun diye yetki istedim sağolsunlar verdiler ama geri almaları ayıp br davranış....
--- Gönderi Güncellendi ---
Lüttfen Konuyu Okumadan Oylama Yapmayınız!

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Hiç bir Valve yetkilisi Steam dışındaki platformlarda bu şekilde yardım da bulunmaz. Steam'in kendi forum sistemi var çünkü. Steam Support boşuna değil. Ayrıca Steam moderatörleri var bilirsin, bu kişiler yine Steam üzerinden yardım da bulunur, forumlarda görev yapar. Her birinin herkese açık Steam hesabı bulunur ve moderatör rozeti vardır. Öncelikle bunları profilinde paylaşman gerekiyor ki asıl platform olan Steam'de daha kolay şekilde yardımda bulunasın. Gerçi sana gayet kibar cevap vermemde ki amacıda anlamıyorum. Baya baya sahtekarın önde gidenisin. Keriz avına çıkmışsın..

Valve

Valve Employee
Reaksiyon puanı
4
Hiç bir Valve yetkilisi Steam dışındaki platformlarda bu şekilde yardım da bulunmaz. Steam'in kendi forum sistemi var çünkü. Steam Support boşuna değil. Ayrıca Steam moderatörleri var bilirsin, bu kişiler yine Steam üzerinden yardım da bulunur, forumlarda görev yapar. Her birinin herkese açık Steam hesabı bulunur ve moderatör rozeti vardır. Öncelikle bunları profilinde paylaşman gerekiyor ki asıl platform olan Steam'de daha kolay şekilde yardımda bulunasın. Gerçi sana gayet kibar cevap vermemde ki amacıda anlamıyorum. Baya baya sahtekarın önde gidenisin. Keriz avına çıkmışsın..
En başta sözlerine dikkat etmelisin önce karşında kişiyle konuşmayı öğren tabii ki kim bilir kaçıncı sınıfa gidiyorsundur neyse orayı geçtim peki Steam Support Ekibi dedin Steam Platforumunda çalışır dedin reddit Steam yani Valve Corporation şirketine başlı bir şirket değildir buna ne diyiceksin?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çayımı alıp geleyim dur sen
--- Gönderi Güncellendi ---
Çay yokmuş su da olur :D

Valve

Valve Employee
Reaksiyon puanı
4
her steam çalışanı illa steamcommunity.com veya valvesoftware.com sitesinde destek yapıcak diye bişey yok her hangi bir sitede bile olabilirler :)

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
En başta sözlerine dikkat etmelisin önce karşında kişiyle konuşmayı öğren tabii ki kim bilir kaçıncı sınıfa gidiyorsundur neyse orayı geçtim peki Steam Support Ekibi dedin Steam Platforumunda çalışır dedin reddit Steam yani Valve Corporation şirketine başlı bir şirket değildir buna ne diyiceksin?

Abine sınıf sorma :) Benden geçti o iş.

Reddit ile burayı nasıl bir tutuyorsun? Burası basit bir teknoloji forumu. Oradaki yetkililerde sitenin yöneticileri ile iletişim halinde moderatör olmuştur. Ama senin burada yaptığın tek şey ben Valve çalışanıyım demen. Ortada uyduruktan boş bir laf var sadece. Ayrıca ne zamandan beri çalışanların lisansı oluyor :) Madem bu kadar yetkili bir yerde çalışıyorsun, yetkili bir kişi site yönetimine mail atar, sana da özel bir hesap verilirdi. Bu forumda bizzat markaların destek hesapları var ve bunların özel bir rütbesi var. Valve gibi bir şirketin çalışanı elini kolunu sallayarak ben yetkiliyim yeah diyerek niye rütbe dileniyor ki :)

Ayrıca Steam profilini hala paylaşmadın. Yoksa moderatör değil misin? :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Merhaba;

Dediğiniz gibi bilgiliyseniz, önce bilginizi gösterir, yardımcı olursunuz, sonrasında moderatörlük düşünürsünüz. Moderatör olmazsam bilgi paylaşmayacağım mantığında olduğunuz için, şu anda konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...