ShareX - Geliştirdiğim ekran görüntüsü alma/kaydetme ve paylaşma programı

Bu konuyu okuyanlar

Jaex

Asistan
Reaksiyon puanı
13

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
steamde destek + yorum yaptım

ilk çıktığı sürümlerden beri kullanıyorum, daha iyisi yok

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şu an kurdum. başka bir program vardı, sanırım artık ona ihtiyacım kalmayacak.
her şeyi kendime göre ayarladım ancak kaydedilen resim jpeg mi olsun png mi olsun veya jpeg kalitesi ne olsun menüsünü bulamadım. var mı öyle bir menü?

Jaex

Asistan
Reaksiyon puanı
13
şu an kurdum. başka bir program vardı, sanırım artık ona ihtiyacım kalmayacak.
her şeyi kendime göre ayarladım ancak kaydedilen resim jpeg mi olsun png mi olsun veya jpeg kalitesi ne olsun menüsünü bulamadım. var mı öyle bir menü?

Şu şekilde ayarlıyabilirsin:

rToxCHW.png

Boyut limiti kısmını 0 yaparsanda otomatik "Resim biçimi 2" kullanımını kapatabilirsin.

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
teşekkür ederim. muhtemelen artık bu programdayım. diğer programdan da memnundum ancak yerli malı öncelik. :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Programda resmi çektikten sonra editleyip upload seçeneği var mı?
Editlemek derken basit şekilde bir yerin altına çizme, çerçeve içine alma ve üstüne yazı yazmak gibi.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Çok başarılı bir program, başarılı bir sunum; web sitesi de çok güzel olmuş. İngilizce hazırlamış olmanı da ayrıca takdir ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Tebrikler arkadaşım emeğine sağlık Gadwin kullanıyordum bu daha iyi geldi. Başarılar :thumbup:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Twitter da destek de sağladık eh artık tüm müşterilere bunu kurarız kardeşimize destek olalım. :cool:

Jaex

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Tebrikler arkadaşım emeğine sağlık Gadwin kullanıyordum bu daha iyi geldi. Başarılar :thumbup:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Twitter da destek de sağladık eh artık tüm müşterilere bunu kurarız kardeşimize destek olalım. :cool:

Teşekkürler, beğendiğinize sevindim :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
[MENTION=92029]Klex[/MENTION], her güncellemeden sonra yine "ShareX ile yükle" seçeneğini aktif ediyor ben pasif etmeme rağmen, bunu düzeltebilir misin?

Jaex

Asistan
Reaksiyon puanı
13
@Klex, her güncellemeden sonra yine "ShareX ile yükle" seçeneğini aktif ediyor ben pasif etmeme rağmen, bunu düzeltebilir misin?

InnoSetup kullanıyorum yükleyici olarak ve güncelleme sırasında -silent ile çalıştırıyorum yükleme dosyasını. InnoSetup önceden kurulum esnasında seçilmiş olan görevleri tekrar uyguluyor. Güncelleme esnasında bunu yapmasını engeliycek bir ayar bulamadım. Bu yüzden düzeltebilmem mümkün gözükmüyor.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
InnoSetup kullanıyorum yükleyici olarak ve güncelleme sırasında -silent ile çalıştırıyorum yükleme dosyasını. InnoSetup önceden kurulum esnasında seçilmiş olan görevleri tekrar uyguluyor. Güncelleme esnasında bunu yapmasını engeliycek bir ayar bulamadım. Bu yüzden düzeltebilmem mümkün gözükmüyor.

anladım hocam teşekkürler