Sharapova Heyecan

Bu konuyu okuyanlar

anticor

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Üçüncü kez düzenlenecek WTA İstanbul Cup'a dünyanın iki numarası Rus Maria Sharapova da katılacak.

mariashnk8.jpg

Maria Sharapova'nın İstanbul'da bulunan babası Yuri Sharapov, kızının WTA İstanbul Cup'ta mücadele edeceğini açıkladı.Dünya klasmanında ikinci sırada bulanan Sharapova, 2006'da Amerika Açık'ı, 2004'te de Wimbledon'ı kazandı. 20 yaşındaki Rus tenisçinin kariyerinde 15 tekler şampiyonluğu bulunuyor.Üçüncü kez düzenlenecek İstanbul Cup'ta, turnuvanın ilk şampiyonu ABD'li Venus Williams ve Rus Elena Dementieva da mücadele edecek.

Bu yıl sadece Avustralya Açık'ta final oynayan ve hiç turnuva kazanamayan Sharapova geçtiğimiz yıl İstanbul Cup'a katılmaktan sakatlığı nedeniyle vazgeçmişti.Garanti Koza, Spor Toto ve Türk Hava Yolları'nın ana sponsorluğunda, 19-20 Mayıs'ta ön eleme maçlarıyla başlayacak olan turnuvada ana tablo maçları 21-26 Mayıs tarihlerinde Tekstilkent Arena'da yapılacak.

Kaynak:Milliyet.com.tr

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Gönüllerin bir numarası :)

Sharap gibi hatun bu.

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
tehlikeli sulardan dolaşıyorsun :D :D

ama foto harika :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
o kızda bu parmaklar varsa benden uzak dursun.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu tenisçiler hep böyle mi çalışıyor ;D ne güzel :D

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
ben bi kutu selpak yollimde ağzının suları akmış siliver bi zahmet >:(Troy senin bittiğin an şu andır :'( ???

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
seçiL dedi ki:
ben bi kutu selpak yollimde ağzının suları akmış siliver bi zahmet >:(Troy senin bittiğin an şu andır :'( ???

Aşkım kızın parmaklarını görmüo musun? Ben hiç sevmem kendisini ve tırstım şu anda. Dert etme sen ;) Evli barklı adamım ben :D

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
Troy dedi ki:
seçiL dedi ki:

Aşkım kızın parmaklarını görmüo musun? Ben hiç sevmem kendisini ve tırstım şu anda. Dert etme sen ;) Evli barklı adamım ben :D
maşallah maşallah nazar deymesin
Süper Hatun da Bu kizi hic sevmiyorum...
tenis oynarken acaip sesler cikariyor..ne bicim konsantre oluyor oyuna anlayamadim..

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bence çok güzel sesler çıkarıyo çoğu kişi de o sesleri dinlemek için gidiyor olabilir ;D ama muhteşem bir kız 8)

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
İstanbul Cup'ta 2 numaralı seribaşı Rus Maria Sharapova, Bulgar rakibi Tsvetana Pironkova'yı 2-0 yenerek çeyrek finale yükseldi.

anticor

Profesör
Reaksiyon puanı
16
maşallah nazar deymesin
Süper Hatun da Bu kizi hic sevmiyorum...
tenis oynarken acaip sesler cikariyor..ne bicim konsantre oluyor oyuna anlayamadim..

Zaten adı ''bayan çığlık'' oldu 8) Acayip bağırıyo maç sırasında.Kim bilir nasıl kaptırıyo kendini.Belki de rakibini delirtmek için bağırıyo :D

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Selamlar,

Kendisi bugünkü karşılaşmada Fransız rakibi Aravane Rezai tarafından 6-2 ve 6-4'lük setlerle elendi. İzlenesi bir karşılaşmaydı vallahi. O kadar çok art arda kırılan servis görmemiştim. İlk sette yanlış hatırlamıyorsam ilk 5 servis karşılıklı şekilde kırılmıştı ^^ Daha ne diyeyim?

Rezai, ikinci turda da Venus Wİlliams'ı mağdur etmişti. Kendisi dünya sıralamasında 59. sıradaydı. Puanlar tekrar hesaplandığında herhalde bayağı bir yükselmiş olacak.

Güzel günler,