Shadowgun Legends İOS ve Android için çıktı

Bu konuyu okuyanlar

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
5FAF5932-0CCB-496D-8B42-7EE4217F634B.jpeg

Shadowgun Legends on the App Store

Bilgisayar kalitesinde bir oyun tavsiye ederim Fps olarak çok başarılı

M

Murat Burç

SDN Okuru
iOS uygulama boyutu neden Android'in yaklaşık 3 katı?

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Her taraftan bela diyorsun yani iOS

Yav tövbe tövbe :D
İphone X te oynuyorum pil %25'e düşünce oyun kasıyor ana tuş dedikleri o berbat beyaz çizgi alt menülerde dolaşmamı zorlaştırıyor oyunlarda çentiğe hiç girmiyorum İphone X tam bir prototip cihaz 8 plus daha iyi ama aldık bir kere çok da fazla yer kaplıyor İphone X müddeti bitince doğru android'e artık İos bitti benim için

M

Murat Burç

SDN Okuru
İphone X te oynuyorum pil %25'e düşünce oyun kasıyor ana tuş dedikleri o berbat beyaz çizgi alt menülerde dolaşmamı zorlaştırıyor oyunlarda çentiğe hiç girmiyorum İphone X tam bir prototip cihaz 8 plus daha iyi ama aldık bir kere çok da fazla yer kaplıyor İphone X müddeti bitince doğru android'e artık İos bitti benim için
Malzeme verme bana :D iOs savunucularına söyleyince iOS'a laf söylüyoruz diye fakir damgası yiyoruz (fakirlik kötü bir şey değil öyle anlaşılmasın dan) göklere çıkartıyorlar kendilerini sen anladın :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
:D boyutlara bak sen.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Malzeme verme bana :D iOs savunucularına söyleyince iOS'a laf söylüyoruz diye fakir damgası yiyoruz (fakirlik kötü bir şey değil öyle anlaşılmasın dan) göklere çıkartıyorlar kendilerini sen anladın :D
Ana tuşu kimse dile getirmiyor o ana tuş çok kötü gizlenmiyor da mesela garageband'de piano çalayım diyorum ama parmağım hep o lanet olası tuşa gidiyor android'te sanal tuşları bile gizliyorsun neyse İphone X kullandıktan sonra artık samsung ya da Htc'ye geçerim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ana tuşu kimse dile getirmiyor o ana tuş çok kötü gizlenmiyor da mesela garageband'de piano çalayım diyorum ama parmağım hep o lanet olası tuşa gidiyor android'te sanal tuşları bile gizliyorsun neyse İphone X kullandıktan sonra artık samsung ya da Htc'ye geçerim
Öyle güzel oluyor ki :D :D
Yan modda tam masaüstü deneyimi :D
Aman hocam geç geç :D hayırlı olsun şimdiden
Screenshot_20180324-234155.jpg

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ben de iphone 7 plus 128 gb nan devam iyi ki samsung s8 plusu satip bunu aldim 2gb civarinda ppsspp oyunlari oynuyom hattda jelbreaksiz

Son mesajlar