SGK Sorularını Cevaplayan Site Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

devirzengin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ssk ve bağ-kur ile ilgili soruları cevaplayan bi site bilen varmı :helpsmilie:Öneriler:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

bovocox

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ssk bagkur diye aratınca milyon tane cıkıyor ama tam olarak nedir istedigin

sahan2106

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Benim uzmanlık alanıma giriyor bu konu sanırım.
Derdini söyle anlatalım :)

devirzengin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim uzmanlık alanıma giriyor bu konu sanırım.
Derdini söyle anlatalım :)
umarım cevaplayabilirsin. soru1: 5510 sayılı sosyal sigortalar konunu 1 ekim 2008 tarinde yürürlüğe girdi ve yasaya göre emeklilere sasyal yardım zammı ve sosyal destek ödemesi kesiliyor. bu yasanın yürürlük tarihinden önce emekli olanlarıda kapsıyormu. soru2: Eğer yasadan önce emekli olanları kapsamıyorsa neden bi tanıdığımızın emekli aylığından sosyal yardım zammı 1 ekim 2008 tarihinden itibaren verilmiyor. bu durumda ne yapmalı.

sahan2106

Asistan
Reaksiyon puanı
5
umarım cevaplayabilirsin. soru1: 5510 sayılı sosyal sigortalar konunu 1 ekim 2008 tarinde yürürlüğe girdi ve yasaya göre emeklilere sasyal yardım zammı ve sosyal destek ödemesi kesiliyor. bu yasanın yürürlük tarihinden önce emekli olanlarıda kapsıyormu. soru2: Eğer yasadan önce emekli olanları kapsamıyorsa neden bi tanıdığımızın emekli aylığından sosyal yardım zammı 1 ekim 2008 tarihinden itibaren verilmiyor. bu durumda ne yapmalı.

1.Sorunun cevabı EVET. Bu durumda 2. soru geçerliliğini yitirmiştir.

Son mesajlar