Şeyma Subaşı DJ Sevgilisi Guido Senia İle Sarmaş Dolaş!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı'nın, boşandıktan hemen sonra yeni sevgilisiyle görüntülenmesi magazin gündemine son dakika olarak düşmüştü. Farklı ülkelerde yeni fotoğrafları çıkan Şeyma Subaşı ile Fransız DJ Guido Senia'nın ilk defa sarmaş dolaş fotoğrafları ortaya çıktı. İşte instagram hikaye bölümünde paylaşılan fotoğrafta ikilinin samimi oldukları gözden kaçmadı.

Acun Ilıcalı ile tel ceslesede boşanarak magazin gündemine son dakika olarak düşen Şeyma Subaşı'nın bir süredir adı DJ Guido Senia ile anılıyor. Genelde hep aynı karede yer alan Subaşı ve Senia, ilk kez sarmaş dolaş poz verdi.

"YAKINDA ACUN'UNDA FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKAR"
Ünlü DJ'in arkadaşları tarafından paylaşılan Şeyma Subaşı ile Guido Senia'nın fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düştü. Şeyma Subaşı ile Guido Senia sarmaş dolaş poz verdi. Şeyma Subaşı'nın takipçileri de paylaşıma sessiz kalmadı.


Şeyma Subaşı'nın fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Birbirinizin kırkının çıkmasını bekleseydiniz bari hemen sevgili yaptınız." yorumunu yaptı.

Başka bir takipçisi ise, "Acun'unda yakında model sevigilisiyle fotoğrafları çıkar." yorumunu yaptı.


Kaynak: Sabah
 
Üst
stat counter