'Seve seve Ay-yıldızlı formayı giyerim'

Bu konuyu okuyanlar

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
turk_milli_takiminda_seve_seve_oynarim13644097120_h1007135.jpg

Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Cristian Baroni, 4 yıldır forma giydiği Türkiye için çağırıldığı takdirde Ay-yıldızlı formayı giyebileceğini söyledi.

Fenerbahçe'nin başarılı oyuncularından Cristian Baroni, Brezilya basınına yaptığı açıklamada Türk Milli takımı'nda teknik direktör Abdullah Avcı'nın çağırması halinde forma giyebileceğini söyledi.
Baroni, yaptığı açıklamada 2009 yılından bu yana Türkiye'de olduğunu ve ülkemize çok alıştığını belirterek, ''Buradaki ilgiden her zaman memnun oldum. Türkiye'de de kendimi evimde gibi hissediyorum. Türk vatandaşlığına geçebilirsem formalite işlemlerinin ardından Türk Milli takımı için oynayabilirim.'' ifadelerini kullandı.
Brezilya Milli takımı ile mücadele etme hayalinin her zaman olduğunu söyleyen Cristian, ülkesinde forma giydiği dönemde bunun gerçekleşme ihtimalinin olduğunu ancak beklentisini kaybettiğini de sözlerine ekledi.
Brezilya'da Paulista, Atletico Paranaense, Flamengo ve Corinthians formaları giyen ancak vatandaşı olduğu Milli takımda forma giyme şansı bulamayan Cristian, teknik direktör Abdullah Avcı'nın çağırması halinde seve seve Ay-yıldızlı formayı giyebileceğini söyledi.

Kaynak

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Haber 7 Ancak doğru ise güzel bir durum

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
şunu sormak lazım, "brezilya milli takımında oynama şansın olsaydı Türkiyeyi yine de tercih eder miydin?"
mesele bu...

blizzard_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şunu sormak lazım, "brezilya milli takımında oynama şansın olsaydı Türkiyeyi yine de tercih eder miydin?"
mesele bu...

yok hocam zaten ordan şansı olmadığı için demiş.

Brezilya Milli takımı ile mücadele etme hayalinin her zaman olduğunu söyleyen Cristian, ülkesinde forma giydiği dönemde bunun gerçekleşme ihtimalinin olduğunu ancak beklentisini kaybettiğini de sözlerine ekledi

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Bence çağırılsın, çorbada onunda tuzu olsun, Şenol Hoca gelirse umarım gözardı etmez.Baroni ne kadar Brezilyalı da olsa , şu an formayı giyenlerden daha yürekli oynar.:sleep:

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben şaşırıyorum böyle durumlara.Çağrılır oynar bu kısmı ayrı ağzımı açmam ama bir insan nasıl başka ülkenin milli formasını giyer?Ben bunu hayatta yapamazdım gözümde dahi canaladırdığımda acayip geliyor.

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Ben şaşırıyorum böyle durumlara.Çağrılır oynar bu kısmı ayrı ağzımı açmam ama bir insan nasıl başka ülkenin milli formasını giyer?Ben bunu hayatta yapamazdım gözümde dahi canaladırdığımda acayip geliyor.

O ülke için savaşa gitmiyorsun altı üstü top oynayacaksın ve paraları cebe indireceksin :D

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Tamamen duygusal.