Sevdigimi nasil itiraf ederim

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AyberkHekim

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Sinifta bir kizdan hoslaniyorum ve oda ona karsi hislerim oldugunu biliyo ona ragmen hayla konusuyoruz fln onunda bana karsi bi hissinin oldugunu dusunuyorum 3 4 defa bana bakarkengoz goze geldik yaptigim espirilere fln guluyo yaklasammi yada ondan bi karsilikmi beklesem bilemiyorum taktik verin yada gidip ondan hoslandigimi soyliyimi

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sinifta bir kizdan hoslaniyorum ve oda ona karsi hislerim oldugunu biliyo ona ragmen hayla konusuyoruz fln onunda bana karsi bi hissinin oldugunu dusunuyorum 3 4 defa bana bakarkengoz goze geldik yaptigim espirilere fln guluyo yaklasammi yada ondan bi karsilikmi beklesem bilemiyorum taktik verin yada gidip ondan hoslandigimi soyliyimi
İlk Önce Bir Hediyeyle Git Sona Deki Senle Birşey Konuşmak İstiyorum Ama Tek Başımıza 1 e 1 Face To Face Yani :) Ve Deki Ben Senden Çok Hoşlanıyorum Ama Hayır Dersen Lütfen Bu Yaşanmamış Olsun Bu Kadar :)

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
İlk Önce Bir Hediyeyle Git Sona Deki Senle Birşey Konuşmak İstiyorum Ama Tek Başımıza 1 e 1 Face To Face Yani :) Ve Deki Ben Senden Çok Hoşlanıyorum Ama Hayır Dersen Lütfen Bu Yaşanmamış Olsun Bu Kadar :)
Yok artık . Direkt loser konumuna düşer , arkadaşlarının alay konusu olur . Kız istemeye gitmiyoruz .

AyberkHekim

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Aga dusundum yalniz kaldigimiz bir anda zaten biliyorsun ama ben seniseviyorum dicem eger reddederse ne dicem bilmiyorum ilk defa .

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Aga dusundum yalniz kaldigimiz bir anda zaten biliyorsun ama ben seniseviyorum dicem eger reddederse ne dicem bilmiyorum ilk defa .
Bir şey diyemeceksin zaten rahat ol . Git söyle en fazla red yersin . Ben 999 kere red yedim alıştım . Sende alışırsın .

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Ya dostum madem kızda senden hoşlanıyor yanına git böyle hal hatır sor sonra çıkalım mı de bu kadar basit.

Reaksiyon puanı
5,171
Nasıl yorumlar var yav. Bir kıza gidip damdan düşer gibi seni seviyorum dersen anında reddi yersiniz.

Hayır yani çapkın biri değilim ancak her şeyin bir usulü olur. Eğer seviyorsan birini ona arkadaş gibi yaklaşmazsın, ona göre yaklaşırsın her gördüğünde yanına gidersin ara sıra yanlız kaldığınızda vs iltifatta bulunursun. Bazen küçük (çok küçük) hediyeler alırsın. Mesela çikolata alır senin için aldım dersin. Okuldaysan ara sıra kantine çıkarırsın. Eğer okul dışındaysanız bildiğim güzel bir kafe var seni oraya götüreyim dersin... Kısaca içinde yaşadığın o sevgi duygusunu tüm gücünüzle dışarı vurursunuz.

Bunları yapmadan teklifte bulunursanız sizi sevse bile zaten yersiniz direk reddi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Özel sebepleri sebebiyle konunun kilitlenmesini istemiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar