Ses Yok sadece cızırtı

Bu konuyu okuyanlar

tramp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Bugün Cs go oynarken pc sleep moduna girip kapandı bi kaç defa. Bende ram ekran kartı çıkarıp silip yerine taktım. Daha sonra açtığımda kulaklıktan ses gitmiş sadece cızırtı geliyor. Sürücü kaldırdım yükledim yine aynı. Win 7 64 bit. Nolur yardım edin şu an yeni bi pc alacak durum yok bunu yapmam lazım. İlk açarken siyah ekranda hiç ses yok masaüstü açıldıktan sonra cızırtı başlıyor. Sürücüyü kaldırsam bile ses aynı. Nolur biri yardım etsin çıldırmak üzereyim.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Bilgisayar kulaklığı okuyor mu? Ayrıca farklı bir kulaklık denediniz mi veya kulaklığı farklı bir aygıtta?

tramp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen kaldırıp takınca aygıt bulundu diyip algılıyor. Başka kulaklıktada aynı sorun. Hiç böyle bir konuda Yok inşallah bi çözüm bulabilirim ya.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Aynen kaldırıp takınca aygıt bulundu diyip algılıyor. Başka kulaklıktada aynı sorun. Hiç böyle bir konuda Yok inşallah bi çözüm bulabilirim ya.
Ön/Arka ses çıkışlarını denedin mi? Bir kaç yıl önce bilgisayara ekran kartı takmıştım tekrar açtığımda sesin gelmediğini farketmiştim, her ne kadar uğraşsam da kalıcı bir çözüm yolu bulamayıp USB ses kartıyla çözmüştüm ama kalitesiz olduğu için sürekli bozuluyordu yenisini alıyordum en sonunda anakartı değiştirmiştim.

tramp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ön/Arka ses çıkışlarını denedin mi? Bir kaç yıl önce bilgisayara ekran kartı takmıştım tekrar açtığımda sesin gelmediğini farketmiştim, her ne kadar uğraşsam da kalıcı bir çözüm yolu bulamayıp USB ses kartıyla çözmüştüm ama kalitesiz olduğu için sürekli bozuluyordu yenisini alıyordum en sonunda anakartı değiştirmiştim.
Denedim ya arkadada aynı sıkıntı. Çözemezsem bende anakartı değişecem mecbur.

tramp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim ilgin için. Pek umudum yok ya bekliym biraz hayırlı akşamlar.